Į Stellos McCartney vakarėlį Rihanna atsinešė „miegamojo erotikos“

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atvira žalio šilko suknele pasipuošusi Rihanna šeštadienio vakarą pasirodė dizainerės Stellos McCartney vakarėlyje Londone. Tiesa, kai kuriems stebėtojams prabangi atlikėjos suknelė paliko prašmatnaus buduaro rūbo su trupučiu „miegamojo erotikos“ įspūdį.

Panašią suknelę atvira nugara, tik ne iš šilko, Rihanna vilkėjo per „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją. Tiesa, tąsyk jos iškirptė buvo dar gilesnė.

Dailymail.co.uk teigimu, apsilankiusi S.McCartney vakarėlyje apsirengusi žaviai ant jos atrodžiusia suknele, Rihanna susižėrė visą svečių dėmesį, nors ir pažeidė aprangos kodos taisykles. Pirmadienį 24-erių sulauksiančiai dainininkei, akivaizdu, kitų sugalvotos taisyklės ne motais, nors kitos vakaro viešnios ir nedemonstravo taip daug nuogo kūno. Prie žalios suknelės atlikėja priderino auksinį vėrinį ir apyrankes.

Atvirą ir gundančią Rihannos suknelę pamatyti galite paspaudę čia.

Vakarėlyje taip pat apsilankė pati Stella McCartney, Kate Moss, Alexa Chung, Yasmin Le Bon, Dionne Bromfield, Minnie Driver ir „Vogue“ redaktorė Anna Wintour. Šis renginys – vienas iš daugybės, surengtų šiuo metu Londoną užėmusios mados savaitės proga.

Skaitykite daugiau