Į Stingo koncertą Kalnų parke – tūkstantinė gerbėjų armija: puošėsi šypsenomis ir net Joninių vainikais

Į Stingo koncertą renkosi gerbėjai / Roberto Riabovo / BNS nuotr.
Į Stingo koncertą renkosi gerbėjai / Roberto Riabovo / BNS nuotr.
Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
A
A

Antradienį dainininko, „Grammy“ apdovanojimų laureato Stingo gerbėjai plūdo į Vilniaus Kalnų parką, kuriame jis sukvietė pasiklausyti jo pasauliais hitais tapusių dainų.

Prieš pat Stingo koncertą gerbėjai nestokojo geros nuotaikos ir noriai pozavo fotoobjektyvams bei demonstravo savo aprangų derinius.

Fotogalerija:

Primename, kad antradienio vakarą Stingas pristatė savo „STING 3.0“ programą, su kuria šiuo metu važinėja po įvairias šalis.

Gerbėjai turėjo unikalią galimybę išgirsti atlikėjo ryškiausius kūrinius ir retai gyvai atliekamas dainas iš jo beveik penkis dešimtmečius trunkančios karjeros.

Koncertą atšildė airių roko grupė iš Belfasto „Dea Matrona“, kurią sudaro dvi pagrindinės muzikantės – Orláith Forsythe ir Mollie McGinn. Savo karjerą jos pradėjo grodamos gatvėse ir socialiniuose tinkluose dalindamosi vaizdo įrašais, o šiandien yra viena ryškiausių naujosios roko scenos grupių, koncertuojanti didžiausiuose festivaliuose ir pelnanti vis daugiau gerbėjų simpatijų visame pasaulyje.