I.Stonkuvienė ir D.Filmanavičiūtė – apie savo patirtis su toksiškais žmonėmis: „Jų dėka gyvenimas keičiasi“

Indrė stonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė
Indrė stonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2021-02-23 13:51
AA

Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep tinklalaidėje „Mudvi“ su Indre Stonkuviene prakalbo apie svarbiausius įvykius bei žmones, pakeitusius jų gyvenimus. Pokalbio metu žinomos moterys atskleidė itin sudėtingų savo gyvenimo periodų.

Diskutuodamos Dovilė ir Indrė pripažino, kad be jokios abejonės labiausiai jų gyvenimus pakeitė motinystė. Tiesa, tai toli gražu ne viskas.

„Po vaikų ir mamystės, antrąją vietą pelnytai skiriu būtent žmonėms, kurie yra š... Jų dėka gyvenimas keičiasi. Aš suprantu, kad tikriausiai kai kuriems šitokia leksika skamba grubokai, bet kitaip tų žmonių, kuriuos turiu omenyje, nepavadinsi. Esu gyvenime sutikusi nemažai toksiškų žmonių, kurie mane tokiais ilgais etapais kamuodavo ir ilgą laiką iš to liūno nesugebėjau išsikapstyti. Bet po to, kai vis tik pavyko išsikapstyti, tikrai minimu dviem galvomis paūgėjau“, – pasakojo D.Filmanavičiūtė.

Indrė Stonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė

Reklamos specialistė taip pat prisiminė, kad dažnai savo laiką švaistydavo tuščiai veiklai – neįdomiems renginiams, barams,  tuščioms vienkartinėms pramogoms: „Tas užstrigimas baruose, bandant ne va tai pakeisti savo gyvenimą, yra tikrai labai liūdnas. Aš iš tikrųjų baruose esu sutikusi labai daug nelaimingų žmonių. Baras tikriausiai yra tokia vieta, kur yra didelė koncentracija nelaimėlių. Iš pat pradžių viskas gerai – iki vidurnakčio ten visi tie, kurie po darbo atsirišo kaklaraištį, pasitūsino ir išėjo namo. Bet kažkur 3 ryto tu ten sutiksi vien tik tai nelaimėlius“.

Anot D.Filmanavičiūtės stebint tokius žmones jai kildavo įvairių minčių. „Aš viską esu linkusi sudramatizuoti, nes man po to labai gerai dainos rašosi ir tekstai. Atsimenu tą savo tokį romantinį žvilgsnį į baro nelaimėlius. Galvodavau – jūs visi tokie vieni, nors vienas į kitą žiūrit tokiais ilgesingais žvilgsniais ir žinokit, jūs čia nieko nerasit“, – mintimis dalijosi ji.

Indrė stonkuvienė ir Dovilė Filmanavičiūtė

Indrė taip pat pabrėžė, kad dažnai žmonės negali paleisti savo praeitų išgyvenimų. „Tikrai labai lengva užstrigti tam tikruose gyvenimo etapuose ir nenorėti jų paleisti. Manau, susitaikyti su įvykių kaita tiesiog būtina. Einant metams tu tai gali arba sąmoningai neigti, arba sąmoningai priimti. Mano nuomone, stiprus žmogus yra tas, kuris gali paleisti savo praeitus etapus, jaunystės šėliones ir eiti į priekį“, – pasakojo I.Stonkuvienė.

Nors laidoje „Mudvi“ pastaraisiais mėnesiais nebeliko vienos iš vedėjų Beatos Tiškevič, Indrė Stonkuvienė patikina, kad projektas tęsis. Komanda uoliai dirba prie naujų karštų temų. 

Su Beata santykiai išliko šilti ir puikūs, tiesiog dėl psichologijos studijų ir galybės naujų profesinių iššūkių viena iš vedėjų nusprendė padaryti pertrauką ir kol kas jos pokalbių laidoje nematysime.

Visą diskusiją ir dar daugiau gyvenimiškų tikrų istorijų išgirsti galite tinklalaidėje „Mudvi“ ČIA.