I.Stonkuvienė Kaune subūrė moteris: ne tik juokavo, bet ir paatviravo apie vestuves su V.Bareikiu

Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis, Gabija Lokytė / Katažynos Polubinskos, Dariaus Kučio nuotr.
Indrė Stonkuvienė, Vidas Bareikis, Gabija Lokytė / Katažynos Polubinskos, Dariaus Kučio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-16 12:13
AA

Ketvirtadienio vakarą Kaune iniciatyvos „Mamų pasaulyje“ įkūrėja bei „IS agency“ vadovė Indrė Stonkuvienė subūrė moteris neeiliniam vakarui. Jo metu netrūko netikėtų pasirodymų bei intriguojančių kalbų. Indrė ne tik paatviravo, kodėl jaučia jog tokie renginiai reikalingi Lietuvos moterims, bet ir užsiminė apie vestuves.

Anot renginio sumanytojos, klausimų apie santykius su mylimuoju dainininku Vidu Bareikiu tikriausiai išvengti nepavyks, tad geriau tai priimti su šypsena, rašoma pranešime spaudai.

„Raginu visuomet pasijuokti iš to. Pyk nepykęs, klaus vis tiek. Man atrodo žmonėms niekada nebus gana, jeigu susižada, jau klausia, kada vestuvės. Jeigu pagimdai vaiką, klausia, kada antras ar kada trečias. Mūsų irgi visada klausia, kada vestuvės, o po to, tai kada bendras vaikas. Jeigu Vidas gimdys, tai kad ir rytoj“, – juokėsi Indrė.

Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė / L.Balandžio nuotr.

Vakaro eigoje Indrė ne tik nevengė paatvirauti, bet ir pasidalino sunkiomis gyvenimo akimirkomis: „Mano tikslas yra įkvėpti čia susirinkusias moteris gyventi drąsiai, pačioms kurti taisykles ir palaikyti viena kitą. Tikiu, kad mes tai galime padaryti ir kartu atsikratyti nereikalingų baimių ir kompleksų.“

Indrės Stonkuvienės renginio Kaune akimirka / Katažynos Polubinskos nuotr.

Pasak renginio ciklo sumanytojos, toks tik moterims skirtų renginių formatas yra tikrai unikalus ir labai reikalingas: „Kiekviena moteris privalo skirti laiko sau. Tikrai žinau, kad sukūrus šeimą ar užsisukus darbų rate, o ypač susilaukus vaiko, tai padaryti darosi vis sunkiau. Bet laikas sau ar tik moterų būryje yra gyvybiškai svarbus ir reikalingas. Tai geros energijos mainai.“

Renginyje netrūko ir muzikos. Ant scenos lipo atlikėja Gabija Lokytė, kuri publikai paruošė visiems puikiais žinomų legendinių dainų popuri. Nustebino savo muzikine programa ir pati Indrė Stonkuvienė.

„Pradžioje per juokus paprašiau Gabijos pagalbos padedant man įrašyti pačiai reikšmingų dainų miksą. Tada juokėmės, kad esam grupė „Šėlsmas“. O dabar jau nebe juokas, o tikras vakarėlis. Gal mūsų fiktyvi grupė „Šėlsmas“ ilgainiui taps tikra rimta grupe“, – juokėsi Indrė.

Galerija:

Indrės Stonkuvienės renginys Kaune (16 nuotr.)
+10