I.Stonkuvienė sielvartauja dėl mylimo draugo D.Čižausko mirties: „Ne viskas buvo išsakyta“

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas / Julitos Gižaitės, Simitri.lt ir LNK nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas / Julitos Gižaitės, Simitri.lt ir LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-02 20:00
AA

Netikėtai mirus atlikėjui ir grupės „2 Donatai“ nariui Donatui Čižauskui, prisiminimais ir jautriomis žinutėmis dalijasi muzikanto draugai ir kolegos. Televizijos laidų vedėja ir „Is Agency“ agentūros vadovė Indrė Stonkuvienė atvėrė širdį portalui Žmonės.lt ir neslėpė, kad ši netektis – jai ypač skaudi.

„Liūdna, skauda ir apmaudu. Dar gruodžio 24-ąją susirašėme. Palaikėme ryšį. Negaliu patiketi. Dar dabar sunkiai galiu pratarti žodį, nes gumulas gerklėje“, – su portalu Žmonės.lt kalbėjo I.Stonkuvienė.

Moteris su Donatu Čižausku susibičiuliavo projekte „Žvaigždžių duetai“. Čia ji sakė sakė sulaukusi didžiulio kolegos palaikymo. „Daug laiko praleidome kartu ir draugystę tęsėme iki dabar… Negalėjau patikėti šia žinia. Didžiausia užuojauta visai Donato šeimai. Liūdna, kad tokio jauno, nuostabaus žmogaus nebėra. Rieda ašaros“, – jausmų neslėpė pašnekovė.

Donatas Čižauskas / BNS nuotr.

I.Stonkuvienė neslėpė, kad viduje šiuo metu jaučia ypač daug jausmų – chaosą, pyktį ir beviltiškumą. Moteris pabrėžė ir svarbų dalyką, kurį tikisi visuomenėje matyti ateityje.

„Džiaugiuosi mūsų draugyste, laiku kartu, pokalbiais. Tačiau, kaip dabar suprantu, ne viskas buvo išsakyta… Labai tikiuosi, kad daugelis žmonių nebelaikys savyje tu gniužulų. Išsikalbės. Nebegalvos, kad tai – silpnybė. Dabar viskas lieka tik prisiminimuose“, – kalbėjo Indrė Stonkuvienė, velioniui bičiuliui palinkėjusi ramybės.

Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė pirmadienio rytą.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, atlikėjas nusižudė.

Žinią apie bičiulio ir kolegos mirtį savo feisbuko paskyroje pranešė ir kitas grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.

Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Sausio mėnesį „2 Donatai“ turėjo pradėti turą po Lietuvą – pasirodymai artimiausiais mėnesiais buvo suplanuoti Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Vilkaviškyje, Plungėje, Telšiuose, Utenoje, Kelmėje, Mažeikiuose, Šakiuose.

O balandį turėjo įvykti didžiausias koncertas grupės karjeroje Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Donatas Čižauskas išgarsėjo 2013-iaisiais, pasirodęs projekte „Lietuvos balsas“. Vėliau į šį šou jis grįžo nebe vienas, o su kolega Donatu Balvočiumi – jiedu pasirodė kaip grupė „Du Donatai“. Jų mokytojai čia buvo Inga ir Arūnas Valinskai.

Fotogalerija:

Grupės „Du Donatai“ narys Donatas Čižauskas (47 nuotr.)
+41