I.Stumbrienė su dukra lankėsi „pragariškame“ G.Ramsay restorane: Estela priartėjo prie svajonės

Inga Stumbrienė su dukra Estela / Asmeninio albumo nuotr.
Inga Stumbrienė su dukra Estela / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-20 08:07
AA

Dubajuje su šeima besiilsinti verslininkė Inga Stumbrienė nusprendė išpildyti vieną iš dukros Estelos svajonių. Kulinariniais gabumais pasižyminti talentinga 17-metė mergina kartu su mama lankėsi ypatingame Gordono Ramsay restorane, kuriame pasijuto tarsi „Pragaro virtuvės“ laidoje.

„Dubajus – nuostabus! Šiame mieste itin daug pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems, čia aktyviai leidžiame laiką“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt pasidžiaugė Inga Stumbrienė.

Ir išties, akivaizdu, kad veiklos Ingos šeimai netrūksta – ji su dukra Estela lankėsi ypatingame virtuvės šefo Gordono Ramsay restorane, kuriame rezervuotis vietą teko dar prieš kelias dienas.

Inga Stumbrienė / Socialinių tinklų nuotr.

„Šį restoraną pasiūlė Estela. Su ja dažnai žiūrėdavome šefo Gordono Ramsay kulinarines laidas, o ypač patiko „Pragaro virtuvė“. Dubajuje atkartota tiksli Las Vegase esančio restorano-studijos atmosfera. Tad jautėmės taip, tarsi pačios būtume patekusios į laidą. Buvo itin smalsu paragauti žymųjį Velingtono kepsnį, kurį pats šefas tobulino net 1000 kartų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Inga Stumbrienė.

Savo įspūdžiais po apsilankymo restorane su portalu Žmonės.lt pasidalijo ir kulinariniais gabumais pasižyminti Ingos dukra Estela.

„Maistas buvo puikus ir labai skanus, o aplinka sukūrė išskirtinę atmosferą – galima pasijausti lyg sėdėtume originaliame „Hell's Kitchen“ restorane Las Vegase ir netrukus stebėsime populiariosios Gordono Ramsay laidos filmavimą“, – pasakojo mergina.

Estela Stumbraitė / Socialinių tinklų nuotr.

Virtuvėje dažnai eksperimentuojanti 16-metė atskleidė, kad turėti savo restoraną – viena iš jos didžiausių svajonių, todėl apsilankymas tokio lygio vietoje Dubajuje – jai išties vertingas.

„Man be galo patinka maisto gaminimas, jaučiu tam didelę aistrą ir sieju su šia veikla savo ateitį“, – baigdama pokalbį užsiminė jaunoji Estela.