I.Stumbrienės atostogos Mauricijuje: pasivaikščiojimai su liūtais ir „košmariška“ patirtis jūroje

Inga Stumbrienė  / Asmeninio albumo nuotr.
Inga Stumbrienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-04-22 16:07
AA

Mauricijuje atostogaujanti Inga Stumbrienė išbando įvairiausias veiklas, tačiau kai kurios iš jų išties drąsios. Akimirkomis iš kelionės ir savo patirtimis verslininkė dalijasi su sekėjais.

Inga Stumbrienė leidosi drąsiai avantiūrai – pasivaikščiojimui su liūtais po džiungles. Savo patirtį ji aprašė feisbuke ir pasidalijo akimikomis.

„Ar jums yra tekę glostyti liūtą? O su juo vaikščioti po džiungles?

Prisipažinsiu, pasirašyti dokumentą, kuriame teigiama, kad už tavo gyvybę ir sveikatą niekas neatsako, nebuvo drąsu, bet smalsumas nugalėjo.

Nors visą kelią kartu su dviem įspūdingais liūtais mus lydėjo net keli jų prižiūrėtojai, 100 proc. saugumo nejutau...Tačiau įspūdžiai išliks visam gyvenimui, jie tiesiog nenusakomi“, – rašė Inga Stumbrienė.

Verslininkė dalijosi ir kadrais iš jūros. Tiesa, čia Ingos ir jos vyro patirtis kiek apkarto.

„Jei kada nors norėsiu kažkam blogo, pasiūlysiu Mauricijuje nuvykti į žvejybą... Tai tikriausiai pati blogiausia pramoga, kokią tik esu patyrus, žodis „košmaras“ čia būtų per švelnus. Tikriausiai žinote, esu lakūno vaikas, ir galite mane visaip supti, vartyti ir kilnoti, net baisiausi atrakcionai man vieni juokai... Na, bet prieš jūrą ir aš neatsilaikiau. Aivarui atviroje jūroje prireikė 30 minučių, man užteko ir 15...

Kai jau pajaučiau, kad kūnas ir organizmas pradeda nesusikalbėti paprašiau kapitono vaistų ir gavau.. mėlyną kibirą. Visa laimė, kad atsiminiau taisyklę, jog reikia išlyginti kūno poziciją ir būti kuo arčiau vandens lygio.. Taip ir pragulėjau ant lovos pusę dienos – iš kajutės išėjau tik jachtai sugrįžus ant rifo ir jūrai nurimus. Ar jums yra taip buvę? Kaip kovojate su jūros liga?“ – dalijosi Inga Stumbrienė.