Į šventę atvykusi Lady Gaga pakurstė kalbas apie nėštumą: apkalbų objektu tapo nuotraukos

Lady Gaga / „Sonata Estate“ nuotr.
Lady Gaga / „Sonata Estate“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-04 10:07
AA

Užsienio žiniasklaida skamba nuo kalbų apie galimą dainininkės Lady Gagos nėštumą. Tokias kalbas pakurstė pati viešumoje pasirodžiusi atlikėja.

Kaip rašo „The Sun“, penktadienio vakarą Lady Gaga pasirodė savo sesers Natalios Germanottos vestuvių vakarienės repeticijoje Jorke, Meino valstijoje.

Dainininkė į šventę atvyko vilkėdama prigludusią juodą suknelę. Būtent ji pakurstė kalbas apie galimą dainininkės nėštumą – suknelė išryškino, kaip įtariama, nėščiosios pilvuką.

Į sesers vestuvių šventės repeticiją Lady Gaga atvyko su mylimuoju Michaelu Polansky, su kuriuo kartu jau yra ketverius metus.

Pro atlikėjos gerbėjų akis nuotraukose nepraslydo ir tai, kad ant dainininkės bevardžio piršto matyti žiedas su didžiuliu deimantu. Spėjama, kad dainininkė ne tik laukiasi, bet ir susižadėjo.

Lady Gaga ir Michaelas Polansky / „Instagram“ nuotr.

Lady Gaga pastaruoju metu vengia viešumos. Dainininkė ant raudonojo kilimo pozavo tik per HBO koncertinio filmo „Gaga Chromatica Ball“ premjerą, kurios metu ji dėvėjo baltą kostiumą, galintį paslėpti besikeičiančias kūno linijas.