„I.T.“ pseudonimu pasivadinusi lietuvė atlikėja pristato naują dainą „Nerašysiu tau žinučių“

Atlikėja „I.T.“
Atlikėja „I.T.“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-03-31 15:07
AA

„Nerašysiu tau žinučių“ – muzikiniu pseudonimu I.T. prisistatančios atlikėjos ir dainų kūrėjos naujasis kūrinys. Tai antroji daina šiais metais po sausį pristatyto kūrinio „Mano“.

„Šį kartą dainuoju ne apie meilę ar aistrą. Kūrinio žodžius sukūriau pati ir kiekvienas iš jų – asmeniškai išgyventas. „Nerašysiu tau žinučių“ tapo muzikiniu atsisveikinimu su keliais asmenimis, kuriuos klaidingai vadinau savo draugais. Deja, bet tik su vidine branda ir atsidūrus kebliose gyvenimo situacijose anksčiau ar vėliau suvokiame, kas yra kas: kuris žmogus – tikras, o kuris – tik menamas draugas.“

Atlikėjos teigimu, draugystės tema lietuviškose dainose nėra pakankamai atskleista. Nors žmonės nuo vaikystės siekia amžinomis vadinamų vertybių – šilto, atviro tarpusavio ryšio, supratimo, pagarbos ir palaikymo. Ilgainiui santykis ir supratimas keičiasi.

Atlikėja „I.T.“

„Būdami maži, draugu pavadiname vaiką, kuris smėlio dėžėje pasako – žaidžiam kartu. Tarp suaugusiųjų – kol viskas gerai ir yra bendrų smagių temų – pramogauti, keliauti ir linksmintis – norinčiųjų „draugauti“ taip pat netrūksta. Tačiau kai tik užklumpa sunkumai, labai paprasta įsitikinti, kas tavimi tik naudojosi, kam patogu tave turėti šalia. Tada pamatai, kaip norinčiųjų ir galinčiųjų nuoširdžiai padėti, išklausyti ir palaikyti gretos sparčiai nyksta. Deja, bet šiuolaikinis skaitmeninis pasaulis susvetimėjimą tarp žmonių, atsiribojimą ir savanaudiškumą tik dar labiau skatina“, – dalinasi savo patirtimi I. T.

Atlikėja „I.T.“

Dainininkė įsitikinusi, kad sintetinę draugystę yra lengviau suvokti nei nutraukti: „Savo draugei, su kuria nebenoriu bendrauti, nieko neaiškinau, nepriekaištavau ir nedėsčiau savo tiesų. Tiesiog tyliai atsitraukiau ir sukūriau dainą, kuri, manau, bus artima ne vienam. Būkite išmintingi ir neleiskite savimi manipuliuoti kitiems.“

Muziką kūriniui „Nerašysiu tau žinučių“ I. T. sukūrė kartu su Justinu Chachlausku. Vaizdo klipo kūrybinės idėjos autoriumi tapo režisierius Laurynas Matulionis.

„Man smagu dirbti kartu su savo srities profesionalais, nuoširdžiai mylinčiais tai, ką jie daro. Klipo filmavimas vyko žiemą, lauke – minusinė temperatūra, o aš filmuojuosi su rūbais ne pagal sezoną. Bet idėją turėjome įgyvendinti, nesvarbu, kad po to mėnesį gydžiausi peršalimą“, – juokiasi I. T.

I.T. – Nerašysiu tau žinučių: