Į teniso turnyrą atvykusi Natalija Bunkė pirmą kartą į rankas paėmė raketę

Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, Mindaugas Tendziagolskis, Dainius Martinaitis ir Natalija Bunkė / Erlendo Bartulio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Natalija Bunkė iki šiol rankose nebuvo laikiusi teniso raketės. Susipažinti su Lietuvoje populiaria sporto šaka ji galėjo apsilankiusi naujuose Vilniaus teniso kortuose „Baltic tennis“ vykusiame turnyre „Lexus taurė 2016“.

N.Bunkė pasakojo ne itin mėgstanti sportuoti, bet esanti įsitikinusi, jog apsilankymai įvairiose varžybose sūnui padės apsispręsti, kokia sporto šaka jam labiausiai patinka, ir kokias treniruotes jis norėtų lankyti.

„Praėjęs savaitgalis buvo skirtas tenisui. Pasinaudojome proga savo akimis pamatyti geriausius sportininkus bei naujus teniso kortus, – sakė N.Bunkė, o paėmusi į rankas teniso raketę stebėjosi: – O ji labai lengva! Įsivaizdavau, kad reikės daugiau jėgų užsimoti!“

Teniso turnyro „Lexus taurė 2016“ atidarymo akimirka / Erlendo Bartulio nuotr.

Ir jai, ir sūnui įspūdį padarė ledo skulptūra, skirta tenisui. Originalaus dydžio teniso raketę ir kamuoliuką iš šaltosios medžiagos sukūrė „Ledo menas“ įkūrėjas, skulptorius Mindaugas Tendziagolskis. 90 kilogramų sveriančiam meno kūriniui sukurti prireikė trijų dienų.

Teniso turnyro „Lexus taurė 2016“ atidarymo akimirka / Erlendo Bartulio nuotr.

Iškilmingos teniso turnyro finalo atidarymo ceremonijos vedėjas Dainius Martinaitis sakė, jog informacijos apie tai, kad pasaulyje būtų sukurta kažkas panašaus, viešojoje erdvėje rasti nepavyko.

Šiame turnyre teniso gerbėjai grūmėsi vienuolikoje grupių. Ilsėdamiesi tarp startų sportininkai mėgavosi ir pramogomis – smiginiu kartu su pasaulio reitingo lyderiu Dariumi Labanausku, elektriniais paspirtukais ir dviračiais, naujus pojūčius atrado šaltai rūkyto juodojo kumpio degustacijoje. Kol tėvai siekė pergalių teniso kortuose, vaikai laiką leido išmėgindami „Formulės 1“ lenktynių simuliatorių.

Garsenybės teniso turnyre „Lexus taurė 2016“ (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau