Į Turino areną rinkosi spalvingi „Eurovizijos“ gerbėjai: atvyko ir Lietuvos ambasadorius Italijoje

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į „PalaOlimpico“ areną / Luko Balandžio nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
AA

Turino Olimpinę areną „PalaOlimpico“ apsupo būrys „Eurovizijos“ gerbėjų. Visi jie čia susirinko iš įvairiausių pasaulio kampelių. Daug žmonių iš Ukrainos, keli – ir iš Lietuvos. Būryje – ir Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius.

Palaikyti „Eurovizijos“ finale dainuojančios Monikos Liu ir ne tik atvyko daug žmonių. Tarp jų – ir Lietuvos ambasadorius Italijoje Ričardas Šlepavičius. Tiesa, finalo diena sutapo su jo paskutine darbo šalyje diena.

„Jausmas dvejopas. Aišku, yra šiek tiek nostalgiška ir liūdna palikti šią nuostabią šalį, bet iš kitos pusės, toks yra mūsų darbas. Jis turi pradžią ir pabaigą, taip jau mes gyvename“, – portalui 15min kalbėjo ambasadorius.

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į„PalaOlimpico“ areną / Luko Balandžio nuotr.

Ričardas neslėpė simpatijų ne tik Lietuvos atstovei, bet ir Ukrainai. Jis paminėjo, kad šalį turime palaikyti ne tik dėl jos politinės situacijos, bet ir dėl to, jog ukrainiečių daina, kurią atlieka „Kalush Orchestra“, yra tikrai, jo nuomone, gera.

„Manau, kad daug žmonių Europoje šiandien skirs savo balsus Ukrainai“, – sakė jis 15min portalui.

Be to, ambasadorius pasidžiaugė, kad per savo kadenciją jam iš esmės pavyko pagerinti Lietuvos ir Italijos diplomatinius santykius.

„Išvykstu iš Italijos su jausmu, kad pavyko nemažai ką padaryti. Manau, kad per tuos metus turiu laimės tarnauti savo valstybei Italijoje. Padarėme ne vieną darbą, projektą, šiandien mūsų valstybių santykiai yra gerokai paėję į priekį“, – tikino R.Šlepavičius.

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į„PalaOlimpico“ areną / Luko Balandžio nuotr.

Minioje buvo dar viena lietuvė – Aurelija Orlova. Ji yra Pjemonto lietuvių bendruomenės pirmininkė. Moteris atskleidė, kad šiemet kartu su draugais iš Italijos „Euroviziją“ stebės vietinėje picerijoje ir, be abejonės, balsuos už Moniką Liu, kadangi turi itališkus telefono numerius.

„Renkamės pirmą kartą stebėti konkurso kartu, lietuviškuose namuose, kuriuos organizuojamės. Ten bus tie, kurie neis į areną. Po jos keliausime čia, į užkulisius, ir sutiksime Moniką“, – šypsojosi A.Orlova.

Kiti susirinkusieji buvo iš įvairiausių šalių. Tarp jų – ir Ukraina. Moterys stovėjo su šalies vėliavomis ir skleidė žinią apie vykstantį karą. Jų nuomone, svarbu nepamiršti, kas vyksta jų šalyje.

Viena moteris atskleidė, kad šiuo metu negali grįžti į savo namus, nes jie yra sunaikinti. Tačiau ji nepraranda vilties, kad vieną dieną situacija pasikeis.

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į„PalaOlimpico“ areną / Luko Balandžio nuotr.

15min komanda prie arenos sutiko ir spalvingų žmonių. Beveik visi žinojo, kas yra Monika Liu, ir negailėjo gražių žodžių jos asmenybei, laisvei bei, žinoma, stiliui ir vokalo galimybėms.

„Eurovizijos“ gerbėjai rinkosi į „PalaOlimpico“ areną (53 nuotr.)
+47
Skaitykite daugiau