Į Turino areną suplūdo Monikos Liu palaikymo desantas: atvyko ir Mantas Bertulis su mylimąja Milda

Lietuvių apsilankymas „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis iš Turino
Šaltinis: Žmonės
AA

Lietuvos atstovės „Eurovizijoje“ Monikos Liu valanda išmuš jau netrukus ir „Sentimentai“ nuaidės per visą Europą. Išgirsti melodingą lietuvių kalbą reprezentuojančią dainą ir palaikyti savo tautietę į Turiną atvyko būrys lietuvių.

Palaikymas – labai svarbus ir tai puikiai žino į „Euroviziją“ atvykę lietuviai. Dalis šalies nacionaliniais simboliais pasipuošusių žmonių keliaus į Turino Olimpinę areną „PalaOlimpico“, kiti – į „Eurovizijos“ kaimelį.

Palaikyti Monikos Liu atvyko ir prodiuseris, laidos „Kitokie pasikalbėjimai“ kūrėjas Mantas Bertulis su mylimąja Milda Ščerbinskaite. Nicoje viešėjusi pora į Turiną sugalvojo atvykti staiga, tad bilietų į „PalaOlimpico“ areną jiems nusipirkti nebepavyko.

„Atvykti nusprendėme netikėtai: bimbinėjome po Nicą, žiūrime, netoli Turinas, reikia palėkti. Esame biški žiopliukai, per vėlai susivokėme, bet nieko – varysim palaikyti Lietuvos į „Eurovizijos“ kaimelį ir ten kažkiek paatstovauti. Bet jei kas nors turite bilietų, duokit žinoti“, – juokėsi Mantas ir Milda.

Mantas Bertulis su mylimąja Milda Ščerbinskaite / Luko Balandžio nuotr.

Paklausus, ką mano apie Monikos Liu pasirodymą, pora patikino, kad šis jiems labai patinka. Vis tik Mantas pripažino iš pradžių dėl lietuvių kalbos jį vertinęs kiek skeptiškai.

„Dabar tai labai džiaugiamės ir palaikom, nes tokių pasirodymų daug nėra. Kiek kalbėjome su užsieniečiais – ukrainiečiais, švedais, islandais – tai jiems irgi labai patinka“, – tikino prodiuseris.

Jo širdies draugė M.Ščerbinskaitė spėjo, kad gal trečią kartą „Eurovizijoje“ skambėsianti lietuvių kalba atneš sėkmę – juk, kaip sakoma, trečias kartas nemeluoja.

Lietuvių apsilankymas „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.

Pora atskleidė, kad šiemet jie labai palaiko Ukrainą, tačiau ne tik dėl šalyje vykstančio karo – jų simpatijas pelnė pati „Kalush Orchestra“ daina. Juos itin sužavėjo ir Švedijos atstovė.

Vis tik Monika Liu turės gerbėjų ir pačioje arenoje. Viena jų – Turino lietuvių bendruomenės narė, viena iš dainininkės vizito organizatorių Aurelija.

„Bilietą nusipirkau tą pačią valandą, kai juos paleido – vėliau to padaryti nebebuvo įmanoma“, – tvirtino moteris.

Lietuvių apsilankymas „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.

Jos nuomone, šių metų Lietuvos pasirodymas – tiesiog kerintis ir paliečiantis net tuos, kurie nesupranta lietuvių kalbos.

„Mūsų renginyje dalyvavę italai sakė, kad nors tai ir ne jų stilius, bet balsas yra nuostabus ir dainavimo technika yra kerinti“, – sakė Aurelija ir pridūrė, kad vis tik labiausiai palaiko Ukrainą, o kitais dalyviais ne itin domėjosi.

Į Turiną palaikyti šiemet Lietuvos vėliavą nešančios Monikos Liu atvyko praėjusių metų atstovai – grupė „The Roop“. Didžioji „Eurovizijos“ scena – didelis išbandymas, kurio skonį jie puikiai žino. 

Grupė „The Roop“ apsilankė „Eurovizijoje“ / Luko Balandžio nuotr.

Paklausti, kaip jaučiasi vėl būdami tarp konkurso gerbėju, muzikantai atsakymą susiejo su šiųmetę mūsų atstovės Monikos Liu daina „Sentimentai“.

„Buvimas čia mums kelia sentimentus, – portalui 15min šypsodamasis sakė „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius. – Tikrai labai džiaugiamės, kad vyksta šventė, nes „Eurovizija“ pirmiausia yra didelė šventė žiūrovams, dalyviams ir visoms šalims. Mes laimingi vėl būdami šventės dalimi.“

Monika Liu „Eurovizijoje“ pasirodys trečiu numeriu, prieš ją į sceną žengs Latvijos grupė „Citi Zēni“, o po jos – Šveicarijos dainininkas Marius Bear.

Grupės „The Roop“ ir lietuvių apsilankymas „Eurovizijoje“ (32 nuotr.)
+26
Skaitykite daugiau