Į Užgavėnių karnavalą Mia atskubėjo kartu su buvusiu mylimuoju Radvilu Bubeliu

Mia ir Radvilas Bubelis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Mia ir Radvilas Bubelis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-02-25 02:21
AA

Nors Mia ne kartą kartojo, kad tarp jos ir buvusiojo mylimojo Radvilo viskas baigta, tačiau kartu pasirodę penktadienio vakarą Menų fabrike „Loftas“ vykusiame Užgavėnių karnavale, buvę mylimieji sukėlė apkalbų audrą.

Išvydusi fotografus Mia iš pradžių dangstėsi veidą ir specialiai nuo Radvilo atsiliko keliais žingsniais, kad nebūtų įamžinta drauge vienoje nuotraukoje.

R.Bubelis vasario pradžioje netgi išplatino pranešimą spaudai, kuriame buvo teigiama, kad į jo širdį beldžiasi nauji jausmai paslaptingajai Gintarei. Tačiau penktadienio vakarą vykusiame Gyčio Ivanausko režisuotame „SupaDevynios“ karnavale Gintarės šalia R.Bubelio buvo nematyti.

R.Bubelis ir Mia į Užgavėnių karnavalą atvyko ne vieni – su jų kompanija atvažiavo dainininkai Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė bei buvęs „Naktinių personų“ narys Aras Vėberis. Renginyje vėliau pasirodė ir Aistis Mickevičius, Gabrielė Martirosianaitė, Linas Karalius su drauge Gintare Gurevičiūte.

„SupaDevynios“ Užgavėnių karnavale pasirodė G.Ivanausko teatro trupė, solistai Rafailas Karpis, Asmik Grigorian, seserys Justė ir Daiva Starinskaitės, cirko akrobatai ir būrys mistiškų Užgavėnių karnavalo herojų.

Renginio erdvė buvo patikėta dizaineriui ir scenografui Robertui Kalinkinui.

Užgavėnių karnavalas neapsiribojo viena erdve – veiksmas išsibarstė po visą „Loftą“ iki pat baro, kuriame buvo žongliruojama ugnimi.

Vakrėlio akimirka / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.