Į „Valentinas už 2rų“ premjerą atvykusi filmo aktorė Jurgita Jurkutė: „Labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą“

Jurgita Jurkutė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio vakarą kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ vyko iškilminga romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ premjera – prieš peržiūrą raudonuoju kilimu žengė filmo aktoriai ir kūrėjai. Juosta, kurioje šmaikščiai pasakojama apie žmonių santykius bei gyvenimiškas situacijas, kino teatruose pasirodys nuo vasario 7 dienos.

Spalvingoje ir ryškioje romantinėje komedijoje „Valentinas už 2rų“ vaidina visas būrys žinomų žmonių: Jurgita Jurkutė, Algirdas Gradauskas, Agnė Jagelavičiūtė, Vidas Petkevičius, Asta Baukutė, Vaidotas Martinaitis, Vaidas Baumila, Karina Stungytė, Skaiva Jasevičiūtė, Mindaugas Stasiulis, Aistis Mickevičius ir kiti.

Filme nusifilmavusiai Jurgitai Jurkutei su aktoriumi Algirdu Gradausku teko vaidinti „glamūrinę porelę“. Prieš pat filmo darbų pabaigąaktoriai buvo prisipažinę, kad premjeros laukia su nekantrumu ir jos metu jaučiasi tarsi per kontrolinį.

Į iškilmingą premjerą dailiai pasipuošusi J.Jurkutė atvyko besišypsodama ir neslėpė jaudulio. „Labai jaudinuosi. Filmą žiūrėsiu pirmąkart, todėl labai įdomu pamatyti galutinį rezultatą“, – portalui Žmonės.lt sakė ji.

Aktorė teigė, kad premjeros, nors ir kelia jaudulį, visada yra didelis džiaugsmas. „Emocijos pačios geriausios. Nepaisant jaudulio, nuotaika tikrai puiki“, – sakė J.Jurkutė.

Iškilminga romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ premjera (51 nuotr.)
+45

Laukiant premjeros aktorei kompaniją palaikė bičiulė, tuo tarpu jos mylimąjį filme suvaidinęs A.Gradauskas į premjerą atvyko su žmona Yana Ross.

Filmo premjeros nepraleido ir Giedrė Kilčiauskienė, Lukas Pačkauskas su žmona Vitalija, Urtė Šilagalytė, Dainė Baumilė, Simona Starkutė, Ingrida Kolytė ir kiti. Ingridai filme teko suvaidinti epizodinį vaidmenį – jai atiteko verslininko meilužės vaidmuo.

Grupės „Freaks on Floor“ lyderis Justinas Jarutis į premjerą atvyko pasiramsčiuodamas ramentais. „Paslydau ir susižeidžiau pėdą, bet viskas gerai, gyvensiu“, – sakė jis.

Justinas Jarutis / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Prie komedijos „Valentinas už 2rų“ scenarijaus darbavosi Jonas Banys, taip pat režisierius Evaldas Kubilius ir pagalbininkė iš „M-1“ Ugnė Barauskaitė. Pasak filmo prodiuserių Donato Ulvydo ir Žilvino Naujoko, naujajame filme yra subtilios erotikos, tačiau pagrindinis dėmesys buvo sutelktas į žmonių santykius bei nuoširdumą.

„Valentinas už 2rų“ yra fimo „Valentinas vienas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Anapilin iškeliavęs Vytautas Šapranauskas, tęsinys, todėl buvo dedikuotas jo atminimui.

„Mus ypač sukrėtė ir iš pradžių filmo planus stipriai paveikė pagrindinio pirmojo filmo aktoriaus Vytauto Šapranausko netektis. Jis turėjo prisidėti prie antrojo filmo nuo pat jo kūrimo pradžios“, – sakė filmo prodiuseris D.Ulvydas.

Skaitykite daugiau