Inga Valinskienė prabilo apie sprendimą viešai apsinuoginti

Inga Valinskienė / Organizatorių nuotr.
Inga Valinskienė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-10-02 09:52
AA

Dainininkė Inga Valinskienė atvira – pirmą kartą gyvenime viešai apsinuogino tapusi močiute. Dainininkė visai neseniai nusifilmavo lengvos erotikos komedijoje apie svingerius. Garsi moteris prisipažįsta – ją ir anksčiau galima buvo pamatyti be drabužių, tačiau mažai kas tai žino. Žinoma moteris atvirai papasakojo apie dabartinio gyvenimo detales, neseniai sulauktą anūkę ir iššūkius, kuriuos teko nugalėti kino aikštelėje.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Ant bangos“ Inga Valinskienė su vedėjais Natalija Bunke ir Kristupu Krivicku šmaikštavo, kad viešai apsinuogino pačiu laiku: „Lengvai apsinuoginusi... Lengvos erotikos komedija apie svingerius. Aš labai džiaugiuosi, kad susiderino tokie du parodoksalūs dalykai tai, kad Inga Valinskienė apsinuogino tada, kai jai gimė anūkė. Bet tai nespecialiai įvyko, čia sutapo taip“, - atvirauja Inga Valinskienė.

Pasak dainininkės, tai ne pirmas kartas kai ji apsinuogina viešai:„Su liemenėle, bent jau bikini liemenėle mane yra matę labai daug žmonių, jeigu norėtų pamatytų išvis be jos. Aš šiaip nemėgstu bikinių visai, aš mėgstu laisvę prie jūros, paplūdimyje ir visur kitus. Ten, kur nėra žmonių ir negali manęs įvertinti.“

Laidos vedėjo Kristupo Krivicko paklausus apie pagrindinę naujojo filmo temą – svingerius, I. Valinskienė nepasimetė:„O tai svingeriai ką? Jie taip pat gali namie ramiai ant sofutės sėdėti ir kalbėtis, filosofuoti, kalbėti apie gyvenimą ir nieko daugiau nedaryti. Aš iš pradžių nežinojau, kad man reikės apsinuoginti. Kai Tadas Vidmantas man įteikė scenarijų irgi abejojo ar sutiksiu. Bet aš esu drąsi moteris.“

Laida „Ant bangos“ jubiliejiniame, dešimtajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone kievieną trečiadienį ir ketvirtadienį 21:00 val.