Į vasaros sezono atidarymą pakvietusi Asta Meschino: „Saugokime ir švarinkime pasaulį kartu“

Vasaros sodo atidarymo akimirkos / I. Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Vasaros sodo atidarymo akimirkos / I. Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-23 21:41
AA

Ketvirtadienio vakarą vilniečiai skubėjo į pačioje sostinės širdyje esantį „Spritz Summer Garden“ kiemelį. Praėjusiais metais atsidariusi terasa pakvietė kartu atidaryti vasaros sezoną.

Vakaro nepraleido Karolina Meschino su mylimuoju Remigijumi, Eglė Andreikaitė, Neringa Zeleniūtė ir Martynas Tyla, Agnė Jagelavičiūtė, Saugirdas Vaitulionis, Egidijus Rainys ir daugelis kitų garsenybių.

Svečiams nuobodžiauti neleido dainininkas Justinas Jarutis ir didžėjai.

Vasaros sodo atidarymo akimirkos / I. Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Labai džiaugiamės, kad vilniečiai mus šiltai priėmė ir pamėgo mūsų kiemelį. Šiais metais nusprendėme pratęsti tradiciją ir visus pakviesti į vasaros sezono pradžią,“ – Žmonės.lt pasakojo Asta Meschino.

Žinoma moteris tikino, kad šiemet jie atnaujino kiemą – jame bus dar daugiau džiunglių, kurios taip žavi terasos svečius.

„Matome, kad žmonėms patinka ir Fridos piešinys, kuris, galima sakyti, tapo mūsų vizitine kortele. Aš, kaip moteris, esu labai sužavėta jos asmenybės, nes ji neša aštrumą ir nevaržomą laisvę. Be to, kalbėjo apie moterų teises, o mūsų terasos pagrindinės lankytojos taip pat yra moterys,“ – juokėsi A. Meschino.

Vasaros sodo atidarymo akimirkos / I. Gelūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Gvatemalos garbės konsulė pasakojo jaučianti neblėstančią meilę Centrinei ir Pietų Amerikai, todėl šiemet pristato ir dar vieną naujieną – kiemelio marškinėlius su Fridos atvaizdu.

Visgi, pagridinė atidarymo tema – ekologija. A. Meschino pasakoja, kad šiemet, keliaudama aplink pasaulį, buvo sukrėsta.

„Dvi savaites plaukiojome vandenyne. Buvau šokiruota, kiek daug jame yra plastiko. Grįžusi nusprendžiau pasidomėti, kiek jo suvartojame mūsų kavinių tinkle. Skaičiai nuliūdino – per vienerius metus vien „Spritz Summer Garden“ suvartojo 82 tūkst. vienkartinių šiaudelių. Supratau, kad turime nuo kažko pradėti, tad šįvakar pristatysime naujieną – mes atsisakome vienkartinių šiaudelių ir juos pakeisime metaliniais. Kiekvienas svečias gavo specialiai jam skirtą šiaudelį su išgraviruotu vardu. Norime pakviesti nelikti abejingiems gamtai ir prisidėti prie jos saugojimo," – teigė moteris.
Vasaros sodo atidarymas (46 nuotr.)
+40