Į viešumą grįžusi „X Faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė Vokietytė su garsenybėmis kūrė S.Dali portretą

Giedrė Vokietytė, Lina ir Arvydas Anušauskai, Jolita Vaitkutė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą menininkė Jolita Vaitkutė iš maisto produktų kūrė Salvadoro Dali portretą. Jai talkino į specialų vakarėlį sukviesti garsūs svečiai. Čia skambėjo ir senokai girdėtas 2013-ųjų „X Faktoriaus“ laimėtojos Giedrės Vokietytės balsas.

Renginyje pasirodė Mantas Žmuidinavičius-Wizard, Kristina Tarasevičiūtė, Lina ir Arvydas Anušauskai, Saulenė Chlevickaitė, Miglė Pivoriūnaitė, Marija Palaikytė, Jolanta Svirnelytė, Karolina Liukaitytė, Milana Jašinskytė su dukra, Justina Kazlauskytė, Sigitas Praspaliauskas, Vaida Lisikaitė ir daugelis kitų.

„Borges“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Vakarėlyje, kuriame maistas susijungė su menu, koncertavo pirmojo sezono muzikinio projekto „X Faktorius“ laimėtoja ir jau seniai viešumoje matyta atlikėja Giedrė Vokietytė.

Mergina prisijungė prie bendraminčių, subūrusių grupę „Emsus“. Gyvą muziką klausytojams dovanojusi kauniečių grupė šventiniame vakare atliko akustinę dainų programą – visiems puikiai žinomiems hitams suteikė naujo skambesio.

Žmonės.lt Giedrė Vokietytė teigė, kad su visa grupe stengiasi valgyti tik sveiką maistą, todėl gamina namuose.

„Muzikantų profesija yra nedėkinga tuo, kad keliaujant tenka valgyti pusfabrikačius, tačiau mes stengiamės maitintis sveikai. Gaminame namuose, pakelės maisto nevalgome“, – juokėsi G.Vokietytė.

„Borges“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
„Borges“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt Jolita Vaitkutė pasakojo, kad ne tik piešia iš maisto, bet labai mėgsta ir jį gaminti.

„Man labai svarbu dalintis maistu. Tai yra ritualas ir gražus procesas. Labai mėgstu savo draugams gaminti. Visi labiausiai džiaugiasi mano firminiu patiekalu su vištiena ir brokoliais“, – teigė J.Vaitkutė.

Su vakaro svečiais Salvadoro Dali portretą kūrusi J.Vaitkutė teigė, kad šis darbas jai buvo tikras iššūkis.

„Borges“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Sunkiausia piešinį kurti iš smulkių dalykų. Viską daryti reikia labai kruopščiai, kad paveikslas būtų atpažįstamas“, – „Borges“ organizuotame renginyje pasakojo ji.

Salvadoro Dali portretą J.Vaitkutė su garsenybėmis kūrė iš įvairių maisto produktų: aliejaus, jogurto, mėlynių, braškių bei špinatų lapų. O banano skiltelėmis portretą papuošė Milanos Jašinskytės dukra Danielė.

Vakaro metu pasirodžiusi Lina Anušauskienė teigė, kad mėgsta maistą gaminti namuose ir tam renkasi sveikus produktus.

„Borges“ vakarėlio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Tikrai nėra taip, kad kiekvieną dieną gaminčiau, bet nėra ir taip, kad pastoviai vaikščiotumėme į restoranus. Jie yra skirti didesnėms progoms. Namuose dažniausiai gaminu lengvą maistą. Labai mėgstu žuvį, salotas“, – Žmonės.lt pasakojo L.Anušauskienė.

Saulenė Chlevickaitė Žmonės.lt teigė, kad irgi moka bei mėgsta gaminti. Tą ji daro kone kasdien.

„Didžiąją dalį vakarienių gaminu pati. Šiuo metu mano firminis patiekalas – lazanija, kurią karts nuo karto pagaminu. Vyras labai mėgsta mano gamintus patiekalus ir visuomet stengiasi grįžti laiku, kai patiekalai dar neataušę“, – juokėsi S.Chlevickaitė.

Garsūs žmonės su Jolita Vaitkute kūrė Salvadoro Dali portretą (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau