Į „X faktoriaus“ finalą Kristina Ivanova atsinešė aksesuarą, kuris priklauso jos 92 metų močiutei

„X faktoriaus“ finalo svečiai / T. Biliūno nuotr.
„X faktoriaus“ finalo svečiai / T. Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-02-04 15:19
AA

Grožio namų vadovė, dainininkė Kristina Ivanova kartu su mylimuoju sekmadienio vakarą leido „Žalgirio“ arenoje, iš kur vyko populiaraus TV3 televizijos muzikinio šou „X faktorius“ tiesioginė transliacija. Į renginį atlikėja atvyko rankose laikydama elegantišką juodą delninę. Ji būtų tiesiog eilinis šiuolaikinės moters aksesuaras, jei ne aplinkybė, kad daiktas priklauso šį mėnesį 93 – ąjį gimtadienį švęsiančiai močiutei.

„Delninė, kuri, dėl juodo lako detalės, puikiai derėjo ne tik prie mano aprangos, bet ir prie avalynės, pas mane atsidūrė tiesiai iš mamos spintos. Buvau užsukusi pas ją į svečius ir pasiguodžiau, kad neturiu kur įsidėti mobilaus telefono ir dar keletos svarbių dalykų. Tuomet ji man parodė močiutei priklausiusią grožybę. Jai negalėjau atsispirti!“, – pasakojo K. Ivanova.

Močiutė Agafija iš mamos pusės visada buvo aktyvi moteris, praeityje dirbusi žvėrelių ūkyje, o dabar tebeaugina kelias vištas ir šuniuką.

„X faktoriaus“ finalo svečiai / T. Biliūno nuotr.

Vasario 18 d. K. Ivanova vyks į Šveicarijos kaimą sveikinti mylimos antrosios mamos su solidžia sukaktimi ir būtinai padėkos už išsaugotą iki šių laikų bei svarbiu momentu praverstusią delninę.

„Visas vasaras leisdavome pas močiutę. Iki šio prisimenu žalią namą, beržus, braškių lysves, kurias reikėdavo prižiūrėti“, – sakė K. Ivanova.

Ji turi ne vieną močiutės dovanatą daiktą, kuriuo kartais pasipuošia. Pavyzdžiui, skarą ir sagę. Pastaruoju aksesuaru jaunystėje močiutė dažnai puošdavosi.

„Matydavau ją vis nuotraukose ir tikrai nudžiugau, kai „paveldėjau“, – patikino pašnekovė.

K.Ivanova atvira – mylimos močiutės daiktai jai nėra eiliniai – tai relikvijos, kurias norisi išsaugoti. 

„X Faktoriaus“ finalas (137 nuotr.)
+131
„X faktoriaus“ finalo svečiai (22 nuotr.)
+16