I.Zasimauskaitė po ilgos tylos atvėrė širdį: „Nesididžiavau, kad išėjau pas kitą vyrą“

Simas Grabauskas ir Ieva Zasimauskaitė / Asmeninio albumo ir Juliaus Kalinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Beveik prieš dvejus metus dainininkė Ieva Zasimauskaitė išsiskyrė su Mariumi Kiltinavičiumi ir vasarą ištekėjo už vaišnavų vienuolio Simo Grabausko. Atlikėjos asmeninio gyvenimo pokyčiai visuomenėje sukėlė nemažai kalbų – vieni svarstė, kad Ieva sutuoktinį po 10 metų santuokos paliko dėl meilės šeimos draugui, o kiti manė, jog moteris laukiasi. Norėdama papasakoti tikrąją tiesą, Ieva 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ nutraukė tylą ir atvirai prabilo apie tai, ką teko išgyventi.

Ieva ne kartą yra pripažinusi, kad meilė gyvenime jai yra itin svarbi, o jos tikinimu, kartu su nutrūkusiais santykiais, meilė tikrai nesibaigė.

„Tvirtai žinau, kad tai buvo žmogus, kurį aš myliu ir mylėsiu. Tiesiog meilė keičiasi. Žmonėms tai atrodo keista, jie nesupranta. Kai išsiskyriau, girdėdavau, jog mes buvome ta pora, kuriai, atrodė, niekada taip nenutiks.

Terapijoje supratau, kad mūsų santuoka nebuvo vyro ir moters – tai labiau buvo mamos ir tėčio paieška vienas kitame, kadangi abiejų vaikystė nebuvo lengva. Būdavo, kad aš užtrenkdavau duris, nakvodavau viešbučiuose. Daug visko vyko, apie ką net mano tėvai nežinojo, nes buvo labai gėda kalbėti, nenorėjau to pripažinti, kaltindavau save“, – pasakoja I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / Laida „Edvardas Žičkus. Be ribų“

Paaiškėjus apie nutrūkusią Ievos santuoką, daugelis ėmė spėlioti, kad taip nutiko dėl neištikimybės. Dainininkė neslepia, kad žvelgiant iš šalies, gali pasirodyti, jog į gyvenimą atėjo naujas vyras ir Ieva išėjo pas jį.

„Dar būdama santuokoje bendravau su dabartiniu savo vyru, mes buvome geriausi draugai, bet niekada neturėjome romantinio santykio. Tai buvo tas žmogus, pas kurį nebijojau išeiti ir jaučiausi labai saugi. Pasakiau sau, kad arba dabar, arba niekada.

Santuokoje buvo labai sunku ir man, ir Mariui. Jaučiau didelę kančią. Buvome iš tų porų, kurios galvojo, kad bet ką padarys, kad tik būtų kartu. Kai realiai supratau, jog išeisiu iš santuokos, pirmiausia papasakojau močiutei. Išgirdus istoriją, jos žvilgsnis buvo pilnas meilės, atjautos ir ji man patarė palaukti ženklo. Stebėjau, laukiau, o galiausiai išėjau pas kitą žmogų“, – prisimena I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė ir Simas Grabauskas / Asmeninio albumo nuotr.

Lauktas ženklas buvo Ievos būsena, kai ji atsakė sau į klausimą, ar sugebės gyventi šeimoje, kur galimai nebus vaikų, ir jos niekada nesupras.

„Buvau susikūrusi šeimos modelį su daug vaikų, santuoka, kur esi su partneriu kaip komanda. Labai norėjau, kad taip būtų, bet vėliau net įtikėjau, jog galbūt taip būna tik filmuose, pasakose, o realybėje tikrai reikia gyventi kaip kovoje. Nelabai žinojau, kas yra normali santuoka.

Pasakiau, kad turiu dar kartą duoti sau šansą. Širdyje labai norėjau, jog ir Marius pajaustų, ką reiškia normalūs santykiai. Žinojau, kad jis niekada manęs nepaliks ir nebus tas asmuo, kuris sakys, jog viskas. Pagalvojau, o kas, jei tai mus abu gali padaryti laimingais?“ – atvirai sako I.Zasimauskaitė, pripažindama, kad pati santykiuose buvo toksiškas žmogus.

Ieva Zasimauskaitė ir Edvardas Žičkus

Sugriuvus santuokai, Ieva užmezgė santykius su dabartiniu savo vyru Simu, tačiau visuomenė į tai reagavo dviprasmiškai – nemažai buvo smerkiančių, kritikuojančių, o įvairūs gandai plito itin greitai.

„Verkiau labai daug, bet ne dėl to, ką kalbėjo nepažįstami žmonės. Man buvo sunku, kad apie tai šnekėjo man artimi, žinomi asmenys. Svarsčiau, kaip jie gali taip apie mane galvoti, man tai buvo nesuvokiama, – neslepia I.Zasimauskaitė. – Niekada nekaltinau Mariaus, nesakiau, kad jis buvo blogas vyras, nesirūpino manimi. Jis buvo nuostabus vyras.“

Išsiskyrusi su Mariumi, Ieva antrą kartą ištekėjo už vienuolio. Nors yra manančių, kad dėl santuokos Simui reikėjo sulaužyti įžadus, dainininkė aiškina, jog to nebuvo.

„Jis 12 metų gyveno šventykloje, kur galima rinktis ėjimą į santuoką arba atsižadėjusio žmogaus kelią. Nėra kaip kunigams, kurie iš karto duoda priesaikas. Simas nebuvo davęs įžadų, kad nekurs šeimos, bet niekas nesitikėjo, jog taip įvyks, nes jis niekada apie tai nekalbėjo, neįsivaizdavo šalia savęs moters“, – šypsosi I.Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / Teodoro Biliūno nuotr.

Antros Ievos vestuvės buvo savotiškas lietuviškas detektyvas, kadangi iš pradžių buvo pasirodžiusi žinia, jog pora tuoksis mažame miestelyje, o vėliau nuotaka neatvyko laiku.

„Nenorėjau afišuotis, nes neturėjau, kuo didžiuotis. Man nebuvo pasididžiavimas, kad palikau santuoką, išskyriau šeimą, išėjau pas kitą vyrą. Nenorėjau, jog antra santuoka būtų grandioziška, todėl buvome tik dviese“, – tikina I.Zasimauskaitė.

Šiandien Ieva tikisi, kad Simas yra tas žmogus, su kuriuo ji kurs šeimą, o pati dės visas pastangas, jog santuoka išliktų tvirta.

„Per dvejus metus išmokau nusileisti, priimti kitą žmogų, jį suprasti. Mes investuojame daug laiko, kad santykiai nebūtų tik įsimylėjimas ir gėlytės“, – sako I.Zasimauskaitė.

Laidos „Edvardas Žičkus. Be ribų“ įrašas:

Ieva Zasimauskaitė atvirai, kodėl sugriuvo pirmoji santuoka: „Išėjau pas žmogų, kurį labai mylėjau“

„Pažadėjau sau, kad per šį interviu neverksiu, bet suprantu, kad nepavyks...“ – šluostydama ašaras, jau šį sekmadienį, sausio 2-ąją 20.00 val. „Žmonės“ ir portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ kalbės dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Beveik prieš porą metų su vyru, krepšinio treneriu Mariumi Kiltinavičiumi išsiskyrusi ir šią vasarą už aštuoneriais metais vyresnio vaišnavų vienuolio Simo Grabausko antrą kartą slapta ištekėjusi 28-erių atlikėja nutarė nutraukti tylą. „Noriu, kad žmonės visą tiesą sužinotų iš manęs, o ne klausytų kalbų“, – išskirtiniame interviu prabils Ieva. O kalbų pastaraisiais metais apie jos asmeninį gyvenimą buvo pačių įvairiausių: nuo to, kad I.Zasimauskaitė savo sutuoktinį po dešimties drauge praleistų metų paliko dėl meilės šeimos draugui, iki gandų, jog skubėjo tekėti, nes... laukėsi.

Posted by ŽMONĖS on 2021 m. gruodžio 31 d., penktadienis
Skaitykite daugiau