I.Zasimauskaitė pristato jautrų eurovizinės dainos klipą: prisiminė tamsiausią gyvenimo etapą

Ieva Zasimauskaitė / Klipo „I’ll be there“ stop kadrai
Ieva Zasimauskaitė / Klipo „I’ll be there“ stop kadrai
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-02-03 10:18
AA

Jau kartą į didžiąją „Eurovizijos“ sceną Portugalijoje lipusi Ieva Zasimauskaitė šiemet nusprendė savo jėgas išbandyti ir vėl. Šįkart – su ne ką mažiau jaudinančia, itin jautrią temą paliečiančia daina „I’ll be there“. Atlikėja pristato ir šiam kūriniui nufilmuotą klipą, kuris, kaip pati sako, ir ją pačią nukėlė į laikus, kai ji išgyveno tamsiausią gyvenimo etapą.

„Ši daina gimė, kai sužinojau, jog mano viena artimiausių draugių bandė pasitraukti iš gyvenimo. Man buvo labai sunku tai išgirsti, todėl aš tiesiog sėdau prie pianino, kad išdainuočiau visą minčių chaosą, – prisimena Ieva. – Grodama susimąsčiau, kad kartais turbūt daugeliui pasitaiko nepakeliamų situacijų, kai pasijaučiame tokie vieni ir vieniši prieš visą pasaulį, nebeturime jokių vilčių, apima toks skausmas, kad vienintelė išeitis tuo metu atrodo pabėgti, pasitraukti. Tačiau aš pati perėjus per visa tai galiu pasakyti, kad vienintelis žmogus, kuris gali padėti išlipti iš tokios duobės – esi pats sau.“

I.Zasimauskaitė sako norinti, kad jos kūrinys „I’ll be there“ nusiųstų vilties žinutę kiekvienam žmogui, kuris šiuo metu išgyvena kažką sunkaus. O tiems, kurių kelyje nepasitaikė skausmingų kliūčių, būtų lyg priminimas apsidairyti aplink, ar šalia nėra artimųjų, kuriems kaip reikia mūsų palaikymo.

Ieva Zasimauskaitė / Klipo „I’ll be there“ stop kadras

„Kai dainavau šitą dainą pirmus kartus, man ji buvo tarsi malda, priminimas sau, kad net baisiausia ir liūdniausia diena praeina. Kad reikia nebijoti, jog nepavyks ar jau nepavyko šimtus kartų. Tikrai tikrai pavyks! Kelias yra!

Todėl noriu, kad ji taptų lyg priminimas visiems – tu gali tai įveikti. O tiems, kurie nesusidūrė su tuo – tu gali padėti kitam įveikti visas kliūtis. Tiesiog žinojimas, kad kažkas yra šalia tavęs ir nesmerkia, kartais yra didžiausias vaistas“, – tikina atlikėja.

Kaskart itin asmeniškai išgyvenanti šią dainą Ieva tikisi ją parodyti ir platesnei auditorijai – milijonams „Eurovizijos“ klausytojų. Po trejų metų pertraukos atlikėja sugrįžo į konkurso atrankų sceną ir pripažįsta svajojanti, kad jos kūrinį kartu su ja vėl trauktų visa arena „Eurovizijos“ fanų. Tik šįkart Italijoje.

Ieva Zasimauskaitė / Klipo „I’ll be there“ stop kadras

„Eurovizija“ buvo labai spontaniškas sprendimas. Kaip tyčia, daina gavosi lygiai 3 minutės. Be to, man ji labai stipri ir labai jausminga. O ir žinutė labai aktuali. Apie tai kalbėti nejauku, bet tai viena esminių Lietuvos problemų ir aktualijų. Deja, labai nustumta į šoną…“ – pripažįsta Ieva.

Norėdama dar labiau įprasminti ir sustiprinti siunčiamą žinutę, I.Zasimauskaitė nusifilmavo ir muzikiniame klipe. Vaidinimas jame ir pačią atlikėją nukėlė į skaudžius prisiminimus, kai ši sirgo depresija.

Ieva Zasimauskaitė – „I’ll be there“:

„Klipas gimė bekalbant su režisieriumi Imantu. Jis išgrynino idėją, sugalvojo, kaip tai turi atrodyti. Klipe atvaizduotos būsenos, kai nerandi sau vietos, kai skauda, kai norisi pabūti su savimi, bet kartu ir beprotiškai sunku pakelti vienišumo jausmą… Kai viena tavo pusė tyliai verkia, o kita bėga ieškoti pagalbos, kol galiausiai pasaulis apsiverčia ir tu randi ramybę ir atsakymus, kurie buvo visai šalia – tavyje.

Man labai patiko filmuotis šiame klipe, nuoširdžiai išgyvenau kiekvieną emociją. Prisiminiau ir save, kai pati sirgau depresija ir nenorėjau eiti pirmyn. Bet man pavyko. Ir žinau, kad visiems gali pavykti. Tik reikia savyje rasti tikėjimo. Jis labai giliai, bet tikrai yra pas kiekvieną“, – yra įsitikinusi Ieva.

Fotogalerija:

Ieva Zasimauskaitė pristato dainos „I’ll be there“ vaizdo klipą (12 nuotr.)
+6

Pagalba telefonu ir internetu visoje Lietuvoje

  1. Jaunimo linija

jaunimolinija.lt
Jaunimui. Paramą teikia savanoriai
Tel. 8 800 28888
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Vaikų linija

vaikulinija.lt
Vaikams. Paramą teikia savanoriai
Tel. 116111
Darbo laikas: I-VII 11–23 val.

  1. Pagalbos vaikams linija

pagalbavaikams.lt
Vaikas ir tėvams, patiriantiems iššūkių. Paramą teikia savanoriai.
Tel.116111
Darbo laikas: I-V 11–19 val.

  1. Vilties linija

viltieslinija.lt
Suaugusiesiems. Paramą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai.
Tel. 116 123
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Pagalbos moterims linija

pagalbosmoterimslinija.lt
Moteris. Pagalbą teikia savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai
Tel. 8 800 66366
Darbo laikas: I-VII visą parą

  1. Linija Doverija

Jaunimui rusų kalba.
Paramą teikia savanoriai moksleiviai
Tel. 8 800 77277
Darbo laikas: kasdien 16–19 val.

  1. Tėvų linija

tevulinija.lt
Tėvams, patiriantiems iššūkių
Paramą teikia profesionalūs psichologai
Tel. 8 800 90012
Darbo laikas: I-V 9–13 val. ir 17–21 val.

  1. Sidabrinė linija

sidabrinelinija.lt
Senjorams. Paramą teikia profesionalūs konsultantai, kalbasi savanoriai, kiti senoliai.
Tel. 8 800 80020
Darbo laikas: I-V 8–20 val.

  1. Krizių įveikimo centras

krizesiveikimas.lt
Suaugusiesiems ir paaugliams. Konsultuoja psichologai. Pirma konsultacija nemokama, vėlesnės mokamos.
Skype: krizesiveikimas; krizesiveikimas1
Darbo laikas: I-V 16–20 val. ir VI 12–16 val.

  1. Pagalbos vyrams linija „Nelik vienas“

nelikvienas.lt
Tel. 8 604 11119
Darbo laikas: kasdien 18–21 val.

 Informacija iš pagalbasau.lt