I.Zasimauskaitės premjera – daina apie išsiskyrimą: „Po skaudžių pamokų teko atrasti save iš naujo“

Ieva Zasimauskaitė / Neringos Rekašiūtes nuotr.
Ieva Zasimauskaitė / Neringos Rekašiūtes nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-12-04 10:52
AA

„Šie metai buvo turbūt sudėtingiausi mano gyvenime. Tačiau kartu atnešė ir labai daug gražių dovanų. Pradedu save atrasi“, – sako Ieva Zasimauskaitė (27). Palikdama visą skausmą praeityje, dainininkė žengia į naują gyvenimo etapą išmokusi sunkias pamokas ir daug stipresnė. Apie tai Ieva dainuoja ir naujausioje savo dainoje „Jau nieko neliko“.

Naujosios dainos autorius – geras Ievos bičiulis, eurovizinės dainos „Kol myliu“ autorius Vytautas Bikus. Jau ne pirmą kompozitoriaus kūrinį atliekanti I.Zasimauskaitė sako, kad jis kaip visada pataikė tiesiai į širdį, tiesiai į jos dabartinius išgyvenimus. 

„Kai išgirdau šią dainą buvo ir vėl tas jausmas – iš kur Vytautas žino, ką aš išgyvenu. Jaučiausi lyg būčiau pati ją parašiusi“, – pasakoja Ieva.

Kaip sako pati dainininkė, kūrinys „Jau nieko neliko“ kalba apie išsiskyrimą, bet kartu ir savęs atradimą. Apie mokymąsi gyventi vienam, savęs atradimą ir tapimą savarankišku. Būtent per šiuos etapus šiuo metu keliauja ir pati Ieva.

Ieva Zasimauskaitė / Neringos Rekašiūtes nuotr.

„Tik dabar pradedu suvokti, kad sveikų santykių paslaptis – visų pirma atrasti save ir savo prigimtį, o ne užkrauti savęs kitam ir sakyti: „Pagydyk mane“. Dažnai į santykius ateiname sužaloti ir norime kažką gauti iš partnerio, bet labai svarbu išgyti, ir tik tada bandyti kažką naujo kurti“, – svarsto atlikėja.

I.Zasimauskaitė apgailestauja, kad kartais svarbiausios gyvenimo pamokos išmokstamos per itin skausmingas situacijas. Skyrybos dainininkę privertė į gyvenimą žiūrėti kitomis akimis.

„Skyrybos yra skaudus dalykas, bet kartais ir be galo didelė pamoka. Juk neretai tik stiprus šokas sugeba taip sukratyti, kad supranti, jog reikia keistis. Gaila, kad tenka praeiti tokį etapą. Todėl linkiu visiems pradėti dirbti santykiuose nuo pat pirmos dienos. Kad nereikėtų po 10 metų griauti ir sugriūti. Kaip ir šioje naujoje dainoje skamba žodžiai: „Aš surinkti save bandžiau, bet muzika sustojo“... Iš tikrųjų tas savęs surinkimas yra skausmingas, bet įmanomas. Tik geriau to netektų niekam patirti“, – kalba Ieva.

Daina „Jau nieko neliko“:

Prasiblaškyti, judėti į priekį Ievai padeda ne tik naujai leidžiamos dainos, bet ir apskritai nesustojusios veiklos. Nors karantinas sustabdė daugelio meno pasaulyje besisukančių žmonių gyvenimus, atlikėja džiaugiasi, kad darbų šiuo laikotarpiu jai netrūksta.

„Tiesą sakant, pavargau nuo viso šito užsidarymo. Tikrai labai sunku negalėti matytis su žmonėmis kada nori ir kur nori. Kita vertus, šis laikas padėjo susidėlioti vertybes, įvertinti, ką turime, suartėti.

O ir darbų man tikrai netrūksta! Nors koncertai sustojo, tikrai keista po tiek metų šventiniu laikotarpiu nedirbti, tačiau turiu veiklų televizijoje. Bet tuo pačiu jau svajonėse piešiu savo būsimų pasirodymų scenarijus, galvoju apie šiurpuliukus, kurie apima visą kūną, kai publika kartu dainuoja, ploja, šypsosi. Tad kai tik bus galima – pakviesiu jus į savo koncertą, kur pristatysiu dar ne vieną naują dainą“, – šypsosi atlikėja.

Ieva Zasimauskaitė / Neringos Rekašiūtes nuotr.

Todėl savo klausytojams, kurie šiuo metu išgyvena sunkų laikotarpį asmeniniame gyvenime, arba tiems, kurie tiesiog nusiminę dėl pasaulį sukausčiusios pandemijos, Ieva turi linkėjimų.

„Prisiminkite, kad viskas praeis. Kažkada ir vėl matysime vieni kitų šypsenas ne tik akyse. Kiekvienas dalykas gyvenime atneša pamokas, dovanas. Man šie – nors ir turbūt sudėtingiausi metai gyvenime – atnešė be galo daug gražių dovanų, daug stiprių suvokimų“, – kalbėjo Ieva Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / Pauliaus Butkaus nuotr.