Į „Žmonės 2019“ apdovanojimus Asta Stašaitytė atvyko su puikia kompanija: draugiją palaikė sūnus Emilis

"ŽMONĖS 2019" apdovanojimų ceremonija/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Asta Stašaitytė penktadienį į ryškius ir pasikeitusius apdovanojimus „Žmonės 2019“ atvyko su vyresniuoju sūnumi Emiliu. Ceremonijoje buvo pagerbti labiausiai praėjusiais metais nusipelnę visuomenės, kultūros ir pramogų pasaulio veikėjai. Ne ką mažiau dėmėsio sulaukė ir raudonojo kilimo svečiai, kurie žavėjo ne tik savo stiliumi, bet ir drąsa bei originalia kompanija.

Televizijos laidų vedėja Asta Stašaitytė į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro salę penktadienį žengė lydima žavaus kompanjono. Po akimirkos visi atpažino vyresnį jos sūnų Emilį.

Daugelis Astos pažįstamų net nusčiuvo, kaip greitai bėga laikas, buvo sunku patikėti, koks didelis ir suaugęs jau Giedriaus Masalskio ir Astos Stašaitytės sūnus.

„Kokybiškas laikas su šeima man – atsipalaidavimas, neforsavimas, pokalbiai ir kelionės. Tada, kai dalijamės emocijomis, išgyvenimais, o kartais – ir tyla“, – apie santykius su vaikais yra kalbėjusi A.Stašaitytė-Masalskienė.

„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimai/Irmanto Gelūno nuotr.

Per „Žmonės 2019“ apdovanojimus, kurių vedėjais tapo Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Edmundas Jakilaitis, netrūko įsimintinų akimirkų. Apdovanojimai grįžo atsinaujinę ir įgavę dar subtilesnį prieskonį.

Penktadienio vakarą buvo paskelbtos aštuonios nominacijos. Nugalėtojus pirmą kartą rinko ne tik visuotinis balsavimas, bet ir autoritetinga komisija: istorikas, Vilniaus universiteto profesorius Alfredas Bumblauskas, festivalio „Kino pavasaris“ direktorė Vida Ramaškienė, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, verslininkas Robertas Dargis, muzikos prodiuseris Leonas Somovas, Lietuvos penkiakovininkas, 2008 metais Pekino vasaros olimpinių žaidynių prizininkas Edvinas Krungolcas, teatro ir kino aktorė Nelė Savičenko, televizijos laidų vedėja, žurnalistė Rūta Mikelkevičiūtė bei žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

Jų balsas šiuose apdovanojimuose turėjo net pusę vertės.

„Su Emiliu Masalskiu buvome NUOSTABIAM renginy, kai tik porąkakt norėjosi surikti GĖDA, o visa kita – emocijia: stoti ir garsiai ploti. Labai ačiū organizatoriams.“ – vėliau savo įspūdžiais dalijosi Asta.

„ŽMONĖS 2019“ apdovanojimų akimirkos (105 nuotr.)
+99
Skaitykite daugiau