Ieva Barbora Juozapaitytė: „Be meilės ir svajonių gyvenimas tiesiog neegzistuoja“

Ieva Barbora Juozapaitytė / Svajūnės Kasperavičiūtės nuotraukos
Ieva Barbora Juozapaitytė / Svajūnės Kasperavičiūtės nuotraukos
Jūratė Bratikienė
2023-09-20 06:50
AA

Lėtu žingsniu vasaros sezoną saulėtoje Italijoje pasitikusi Ieva Barbora Juozapaitytė vidurvasarį plušėjo pasiraitojusi rankoves. Viešint Toskanos regione, atlikėjai gimė genialių idėjų, o jos virto nauju muzikiniu projektu JAUKÙ. „Aktyviai koncertuoju, bet pasistengiau sau leisti ir kelias dienas per vasarą pailsėti“, – juokiasi senosios estradinės muzikos dainomis susižavėjusi dainininkė. Jos interviu žurnalui „Ji“ – apie garsią šeimą, nepamirštamas gastroles, naujus jausmus ir projektą JAUKÙ.

Vaikystėje Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras (LNOBT) buvo jūsų antrieji namai. Užaugote apsupta muzikos, bet gal rinkdamasi gyvenimo kelią turėjote ne vieną variantą? Jei ne operos soliste, kuo dar galėtumėte būti?

Tikra tiesa, kad LNOBT buvo lyg antrieji namai, tačiau namų gali būti daug, svarbiausia – kur saugiai ir ramiai jautiesi. Jaustis mylimam ir įvertintam, manau, – vienas svarbiausių dalykų šiame gyvenime, tad ir namai gali kisti priklausomai nuo šių dalykų.

Tiesa, gal ne visi žino, bet pirmuosius studijų metus, baigusi gimnaziją, praleidau ne Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje mokydamasi klasikinio dainavimo, bet Vilniaus universitete studijuodama teisę. Taip pat lygiagrečiai dar studijavau miuziklų artisto profesiją Vilniaus kolegijoje. Bet likimas ir pašaukimas mano planus pakoregavo (juokiasi).

Jauna, graži, talentinga... Galima spėti, kad į jūsų širdį pretenduoja ilga gerbėjų eilė. Tikriausiai kartelė antrajai pusei pakelta labai aukštai?

Svarbiausia –