Ieva Barbora Juozapaitytė su grupe „Il Senso“ perdainavo Stepo Januškos dainą: skiria visoms mamoms

„Il Senso“ / Asmeninio archyvo nuotr.
„Il Senso“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-20 20:47
AA

„Mama – gražiausias žodis Žemėje, į kurį sutelpa visas pasaulis“, – sako grupės „Il Senso“ nariai. Artėjant Motinos dienai jie pristato jautrią naujai suskambusią dainą ir jai skirtą vaizdo klipą.

Grupės „Il Senso” (liet. – „Prasmė”) nariai Ieva Barbora Juozapaitytė, Indrė Anankaitė, Laimonas Bendaravičius ir Kasparas Damulis Mamos dienos proga perdainavo legendinį Stepo Januškos kūrinį „Vaikystė“. Širdžiai miela ir Lietuvos publikai puikiai žinoma daina atgijo talentingos ketveriukės studijoje. 

„Mamoms, kad ir kur bebūtume, visada mes liekame vaikais, todėl norsi pasakyti didelį ačiū už tą rūpestį, begalinį švelnumą, padovanotą gyvenimą ir kiekvieną sekundę, praleistą su mumis“, – sako muzikantai.
 
 
Indrė Anankaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Lietuvos muzikos legenda Stepas Januška paskatino ir jauniems talentams negailėjo palaikymo žodžių. „Su didžiausia pagarba dainos tėvui perleidžiame naują jos versiją įvertinti klausytojams“, – šypsosi „Il Senso”
„Il Senso“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Kvartetas džiaugiasi ne tik dainos klipo premjera, bet ir kūrybiniu procesu, prie kurio prisidėjo garso režisierius Algirdas Veževičius, montažo meistras Justinas Stanislovaitis bei gitaristas Lukas Zinkevičius.
 
„Il Senso“ – „Vaikystė“: