Ieva Juozapaitytė po 4 metų draugystės susituokė su Donatu Paruliu: nuotaką lydėjo Vytautas Juozapaitis

Ieva Juozapaitytė ir Donatas Parulis / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.
Ieva Juozapaitytė ir Donatas Parulis / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2013-07-20 16:02
AA

Šeštadienį, liepos 20-ąją, sostinės Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje operos solisto, dabar parlamentaro Vytauto Juozapaičio ir jo žmonos, muzikės Eglės Juozapaitienės, jauniausioji dukra Ieva Juozapaitytė (21) po ketverių metų draugystės ištarė „taip“ mylimajam, valstybės tarnautojui Donatui Paruliui. Po santuokos Ieva pasirinko dvigubą pavardę ir tapo Juozapaityte-Paruliene.

Nors šeštadienį oras buvo itin permainingas, tačiau vestuvininkams pavyko išvengti popietinės liūties. Į bažnyčią I.Juozapaitytę atvedė tėvas V.Juozapaitis, vos jiems įžengus, lauke prasidėjo lietus.

Nuotaka vilkėjo baltą atlasinę pūstą vestuvinę suknelę, kurios priekinė dalis buvo išsiuvinėta karoliukais, o rankose laikė baltų gėlių puokštę.

Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.
Kaip pasakojo nuotaka, suknelės, kurią vilkėjo vestuvių dieną, paieškos truko neilgai. „Svarbiausia, kad man ji tiko, kad su ja jaučiausi gražiai ir patogiai. Žinojau, kad su ja patiksiu savo mylimajam, savo tėveliams ir sau – tai buvo svarbiausi kriterijai renkantis, nesivaikiau jokių madų ar garsių vardų“, – portaluiŽmonės.ltprieš ceremoniją kalbėjo pirmą kursą Muzikos akademijoje šiais metais baigusi Ieva.

Ceremonijos Šv. Ignoto bažnyčioje metu, kuri truko apie valandą, nuotaka negalėjo nuslėpti jaudulio, o jaunasis visą laiką Ievą laikė už rankos. Mišiose dalyvavo daugiau kaip 50 žmonių. Pasveikinti jaunųjų šia ypatinga proga atvyko Vladimiras Prudnikovas su žmona Nijole Ralyte ir gausus bičiulių būrys. Pora šventės metu nenorėjo pompastikos, todėl bažnyčia buvo papuošta paprastai ir kukliai, o kėdės parištos tik baltais kaspinais.

Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.

Pasibaigus ceremonijai diena išsigiedrijo ir jaunuosius lauke pasitiko ryški saulė. Susirinkę svečiai kartu su Ieva ir Donatu patraukė į šalia bažnyčios esantį skverelį, kur buvo keliamos taurės už jaunųjų laimę ir liejosi sveikinimai. Nuo Ievos veido nedingo šypsena: moteris jautėsi laibai laiminga ir pakylėta, o jaudulys bažnyčioje buvo praeitis.

Po sveikinimų prie bažnyčios šventė buvo pratęsta artimųjų rate. Jaunavedžiai prieš vestuves minėjo, kad neketina kelti didelės lietuviškos puotos, atvirkščiai – po ceremonijos bus surengta paprasta vakarienė su artimiausiais žmonėmis. Žmonės.lt skaitytojams primena, kad pora lemtingą žingsnį žengė po ketverių metų draugystės, o Donatas Ievai pasipiršo prieš pusantrų metų.

Po vestuvių pora medų kopinės ne Europoje, o keliaus po Jungtines Amerikos Valstijas, kur gyvena poros draugai.

Ieva Juozapaitytė ir Vytautas Juozapaitis / Gretos Skaraitienės/„Žmonės“ nuotr.