Ieva Juozapaitytė su mama Egle Juozapaitienė pristato naują dainą: Joninių proga virto piemenaitėmis

Ieva Juozapaitytė ir Eglė Juozapaitienė
Ieva Juozapaitytė ir Eglė Juozapaitienė
Šaltinis: Žmonės
2021-06-21 09:11
AA

Artėjant Rasų – vasaros saulėgrįžos šventei jaunoji operos solistė Ieva Barbora Juozapaitytė su mama, dainininke, Vilniaus kolegijos docente Egle Juozapaitiene dovanoja nuotaikingą vaizdo klipą, kuriame, skambant vienai populiariausių lietuviškų dainų „Piemenaitė“, visu grožiu atskleidžiama žydinčių pievų ir laukų vasariška nuotaika.

„Pirmą kartą šią dainą drauge su modernaus folkloro ansambliu „Čiutyta“ sudainavome prieš ketverius metus „Folkšoko“ koncerte Klaipėdos Teatro aikštėjė, kurį filmavo LRT televizija. Pamename, vos užgrojus muzikai, visa daugiatūkstantinė žiūrovų minia pradėjo dainuoti drauge su mumis,“ – savo įspūdžiais dalinosi dainininkės Eglė ir Ieva. – Tad, ši liaudies daina, sukurta Salomėjos Nėries dar 1926-siais parašyto eilėraščio „Jaunystė“ pagrindu, jungia kelias kartas – ją mielai dainuoja tiek mūsų tėveliai ir seneliai, tiek ir jaunoji karta, perimanti gražiausias tradicijas“.

Ieva Juozapaitytė ir Eglė Juozapaitienė

Mama ir dukra, dvi atlikėjos žiūrovus nuolatos stebina savo jaunatviška energija, išmone bei kūrybiškumu. Eglė ir Ieva, nusifilmavusios naujame vaizdo klipe, šiai dainai suteikė antrą kvėpavimą ir kitokį atspalvį, o tai leis žiūrovams ir klausytojams mėgiamą dainą atrasti iš naujo.

Kūrybinis duetas norėtų padėkoti vaizdo klipo kūrėjui Andriui Švitrai, taip pat aranžuotės autoriui, „Čiutytos“ vadovui Česlovui Kriščiūnui bei už garso įrašo suvedimą – Mariui Matulevičiui. Ypatinga padėką atlikėjos skiria „Folkšoko‘ 2017” vyriausiajai prodiuserei Jolantai Petronienei, muzikos prodiuseriams Justui Mamonotovui ir Sauliui Basijokui.