Ieva Narkutė Palangoje surengs koncertą, kuris tiks prie visokio oro

Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.
Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-18 13:59
AA

„Nesvarbu, iš kokio jūs miesto, kokiais tikslais užsukot į Palangą, su kuo atvažiavot, kada išvažiuosit, vieni ar su artimaisiais, esat pasipuošę ar visai ne – ateikit!“ – sako Ieva Narkutė ir praneša apie vienintelį savo šventinį koncertą gruodžio 29 dieną, Palangoje, muzikiniame klube „Vandenis“.

Turbūt daugumai gruodžio pabaiga mintyse iškyla kaip idiliškas paveikslas: pusnys, sniegas, girgždantis po kojomis, tobulas minus dešimt, viskas prieblandoje apšviesta kalėdinėmis lemputėmis, o tolumoje skamba kuri nors iš TŲ dainų...

Ieva Narkutė jums nuoširdžiai linki būtent tokių Šv.Kalėdų, tačiau žino, kad oras mėgsta staigmenas, ypač Lietuvoje.

Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.

Todėl šventinis Ievos Narkutės koncertas tiks prie visokio oro. Bus švelnių lyriškų meilės dainų, kurios yra tokios tiesmukos ir mielos, kaip tos kalėdinės lemputės virš pusnies. Bus pasakojimų apie meilę ir žmonių santykius, kurie kartais gal ir primena šlapdribą į veidą, bet netruksim vėl sušildomi švelnumu ir jaukiais garsais.

„Labai stengsimės laviruoti tarp vienareikšmiškai šventinių nuotaikų ir paprasto gyvenimo. Juk šventė yra tada, kai susitinkam iš tikrųjų. Kai įsileidžiam į savo vidų, kai pabūnam, o išsiskiriam jau truputį kitokie. Šįkart taip jau sutampa, kad ir kalendorius lieps labiau atsipalaiduoti, tad aš merkiu jums akį ir klausiu: kodėl gi ne?“ – sako Ieva Narkutė.

Ji žada dainuoti daug naujų dainų iš albumo „Kai muzika baigias“. Bet bus ir visa tai, ką jūs jau seniai žinot ir vis dar mėgstat išgirsti iš „Švelnesnio žvėries“ ir „Vienas“. Ir dar kalėdinių dainų tikrai pridės, nes be jų šiuo metų laiku – niekaip.