Ieva Narkutė pirmą kartą dalyvaus televizijos projekte: „Prieš penkerius metus nebūčiau atsilaikiusi“

Ieva Narkutė/ Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Viena žinomiausių ir mylimiausių Lietuvos atlikėjų Ieva Narkutė savo gerbėjus nustebins itin netikėtu sprendimu. Jau nuo šio šeštadienio ją bus galima matyti muzikiniame LRT projekte „Dvi kartos“.

„Anksčiau man labai rūpėjo sustiprinti savo balsą, savo pozicijas. Iš pradžių sąmoningai nėjau į jokius projektus, o vėliau susiformavo tokia nuomonė, kad manęs neįmanoma pasikviesti“, – apie debiutą televizijoje kalbėjo dainininkė.

Ieva Narkutė/ Organizatorių nuotr.

„Man labai patiko projekto mintis, taip pat tai, kad „Dvi kartos“ vyksta LRT eteryje – tai man lyg kokybės garantija. Vis dėlto, lemiamą vaidmenį suvaidino mano scenos partneris. Norėjau, kad tai būtų artimas, įkvepiantis žmogus – tikras autoritetas. Kai išniro Egidijaus Sipavičiaus pavardė, supratau, kad tai galėtų būti žmogus, su kuriuo bus drąsiau“, – atskleidė I. Narkutė.

„Drauge padainavus įsitikinau, kad Egidijus – grazioso ir didelės vidinės kultūros žmogus. O ji mūsų blizgiam ir paviršutiniškam pasauly neretai lieka nepastebėta. Padirbėjus petys petin galiu drąsiai sakyti, kad Egidijus – aukštos inteligencijos žmogus. Toks… classy“, – komplimentų scenos partneriui negailėjo žinoma moteris.

Ieva Narkutė / Organizatorių nuotr.

„Egidijus dar pirmojo mūsų susitikimo metu pasakė, kad jei nesu pasiruošusi išeiti iš komforto zonos, pasimatuoti kitus veidus, stilius, tuomet toks projektas – ne man. Tai ir išsikėlėme tikslą – daryti tai, kas mums neįprasta. Manau, mūsų pirmoji daina tikrai nustebins žiūrovus, juk nustebo ir komisija, nustebome ir patys“, – intrigavo dainininkė.

„Manau, labai gerai, kad televizijos projekte debiutuoju tik dabar. Prieš penketą metų nebūčiau turėjusi jėgos atsilaikyti prieš daugybę komentarų ir skirtingų nuomonių. Dabar savo pozicijose jaučiuosi ramiai, man smagu. Galų gale, tokie projektai labai augina atlikėjiškus raumenis – reikia išmėginti save atliekant skirtingus kūrinius, dirbti pagal skirtingas užduotis, dirbti su kameromis, choreografais, režisieriais. Man tai – nauja, ką ten prirežisuosi prie to klepo“, – juokėsi Ieva Narkutė.

Skaitykite daugiau