Ieva Stasiulevičiūtė – apie pasikeitusį gyvenimo ritmą: „Esu pramiegojusi jau ne vieną vakarienę“

Ieva Stasiulevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-08-23 21:31
AA

Ieva Stasiulevičiūtė – puikiai pažįstama įvairiausių televizijos projektų vedėja bei dalyvė. Televizijoje ji yra išbandžiusi beveik viską – nuo tiesioginio eterio iki „Teleloto“ vedėjos amplua. Tačiau neseniai Ieva pasinėrė ir naują veiklą – vasaros pradžioje M-1 startavo su nauja programa „Padarom vasarą“ ir ji pradėjo vesti rytinę laidą kartu su kolega Sauliumi Žvirgždu. „Atėjo laikas išlįsti iš komforto zonos“, – sako ji. Ievos diena prasideda ypač anksti – iš lovos ji pakylą pusę 5 val. ryto. „Dirbu ekstremaliomis sąlygomis“, – juokdamasi pasakojo I. Stasiulevičiūtė.

Naujienų portalui Žmonės.lt Ieva atskleidė, kaip jai ir mylimąjam didžėjui Justinui Žvigui sekasi derinti santykius ir „eksremalias“ darbo valandas bei, kaip atsikėlus 4 val. ryto jai pavyksta išlaikyti tobulą įvaizdį.

Ieva, kokie yra jūsų dienos grožio ritualai?

Vieniems reikia specialių ritualų, man užtenka elementarios higienos (juokiasi). Aš visą dieną turiu prabūti savo kūne, todėl man svarbu kaip aš atrodau ir nesvarbu kelintą valandą prasideda mano darbai.

Jeigu aš išeisiu iš namų išsimiegojusi, tačiau prastai atrodysiu: susivėlusi, vilkėdama treningus – mane gali ištikti šokas save pamačius dienos eigoje (juokiasi). Jeigu gerai atrodau – daug geriau jaučiuosi. Manau, kad reprezentatyvi išvaizda yra reikalinga vien iš pagarbos kitiems žmonėms, juk jiems daug maloniau bendrauti su tvarkingu kolega.
Ieva Stasiulevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.

Jūsų radijo laida prasideda 6 val. ryto. Ar nesunku dirbti tokiomis, kaip pati įvardijote „ekremaliomis“, sąlygomis?

Aš žinojau, kam aš ryžtuosi (Ieva du metus dirbo radijo stoties „Lietus“ ryto programoje, kuri taip pat prasideda nuo 6val.). Gavusi šį pasiūlymą supratau, kad jau pasiilgau iššūkių ir mane reikėjo išspirti iš komforto zonos. Fiziškai – labai sudėtinga. Pirmas mėnuo buvo nuolatinis jetlagas. Turbūt didžiausias iššūkis nėra taip anksti atsikelti, o taip anksti įjungti galvą! Tokioms darbo sąlygoms reikia laiko ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai prisitaikyti. Tačiau tai buvo viėna geriausių mano vasarų. Nors aš neatostogavau! 

Per šiuos mėnesius gavau labai daug naudingų pamokų. Kai tu atsiduri eteryje – niekam neįdomu, ką praeityje esi padaręs, kiek laidų ar projektų vedęs, ar kaip tu atrodai. Svarbiausia yra tai, ką tu pasakysi dabar. Klausytojas tave vertina čia ir dabar.

Žodžiu, labai patogiai ir labai toli pasidėjau savo „karūną“. Net pamiršau, kuri ji yra (juokiasi). Esu labai dėkinga savo kolegai, kuris padėjo man visą šį laiką. Tik dabar suprantu, kiek kantrybės jam prireikė. Radijas – viena geriausių mokyklų. Aš jaučiuosi užaugusi, sustiprėjusi ir supratau, kad turiu dar labai daug kur tobulėti. O, tai yra labai sveika.

Ieva Stasiulevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ar dėl pasikeitusio gyvenimo ritmo nenukentėjo jūsų ir Justino santykiai? Ar randate laiko romantiškai pavakarieniauti?

Mano vaikinas grįžta namo, aš išeinu į darbą. Labai dažnai prasilenkiame (juokiasi). Paprasčiausia į šį klausimą atsakyti jo žodžiais: „Svarbiausia, kad būtum laiminga“. Aš esu tas žmogus, kuriam itin reikia savirealizacijos, iššūkių. Žinoma, dažnai būnu pavargusi. Kartais pramiegu mūsų vakarienę ir Justinui tenka atšaukti staliuko rezervaciją romantiškame restorane. Jam ne kartą mane yra tekę nuo sofos nešti į miegamąjį. Tačiau aš labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad turiu tokį supratingą vyrą, o jis – kad turiu jam ką papasakoti.

Mano gyvenime vyksta daug dalykų – esu savęs kūrimo ir statymo etape. Lygiai taip pat, kaip ir jis. Jam yra labai svarbu, kad aš augčiau ir tobulėčiau. Kiekvienuose santykiuose tokie etapai yra iššūkiai, bet, manau, jie yra absoliučiai neišvengiami.

Mano seneliai skaičiuoja jau 60-uosius santuokos metus. Ir kuo aš darausi vyresnė – tuo dažniau mes šnekame apie santykius. Apie vienas kito vertinimą, prisitaikymą. Tais laikais, kai jie buvo sportininkai abu labai daug keliaudavo. Tada nebuvo skaipų, feisbukų ar mobilių telefonų. Mes nesame tokie vieninteliai ir toks išbandymas yra labai sveikas dalykas. Jeigu žmogus nieko neveikia – jis pasidaro neįdomus, o kas blogiausia, aš neįdomi galiu tapti ir sau pati.