Ieva Swan ir Simas Kučas – apie lemtingą pažintį, apkalbas ir ateities planus

Ieva Swan ir Simas Kučas / Tomo Kaunecko nuotrauka
Ieva Swan ir Simas Kučas / Tomo Kaunecko nuotrauka
JŪRATĖ RAŽKOVSKYTĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-01-21 15:36
AA

Jų istorijai dar nėra nė metų. Influencerė, stilistė Ieva Swan (30) ir teniso treneris Simas Kučas (33) laiko ir neskaičiuoja. Žino tik dieną, kai pirmą kartą susirašė žinutėmis ir susitiko paplaukioti banglentėmis.

Simas: Tikslios datos neturime. Susipažinome Tenerifėje pernai kovo gale ir bendravome tik kaip draugai. Eidavome plaukioti banglentėmis, kartais sykiu pavakarieniaudavome ar susitikdavome su bendrais pažįstamais. Ir labai daug kalbėdavomės – buvo gera.

Ieva: Simas po treniruočių būdavo pavargęs, aš po darbo dienos prie kompiuterio irgi per daug netrykštanti energija. Mes net nesistengėme vienas kitam patikti. Tiesiog susitikdavome ir draugiškai leisdavome laiką kartu. 

Kas vieną dieną pasikeitė, kad tapote pora?

Simas: Mūsų meilės istorija neprasidėjo nuo lemtingo susitikimo ar žvilgsnio, ji nenutiko per vieną dieną. Man atrodo, šiurpuliukai nuėjo, kai prieš Ievos gimtadienį išvažiavome kartu į Palangą.

Ieva: Gimtadienį gegužės ketvirtąją ruošiausi švęsti Palangoje. Viena. Turėjo sukakti trisdešimt, ką tik buvau sudėjusi visus skyrybų parašus, todėl mintys sukosi ne apie naujas draugystes, o tik apie tai, kad turiu peržiūrėti ir pertvarkyti savo gyvenimą. Simas irgi jau buvo grįžęs iš Tenerifės, gegužę Palangoje turėjo pradėti teniso treniruočių sezoną. „Važiuojam kartu“, – pasiūliau draugiškai pavėžėti. Bet viskas pasisuko taip, kad mano gimtadienį praleidome drauge.

Sakote, buvote draugai, nors visa Lietuva jau šnabždėjosi, kad esate pora.

Simas: Pamenu, kaip Rolandas Mackevičius su kompanija savo podkastuose vis kalbėjo: „Kučas su Ieva – pora.“ Dar net parašiau jam žinutę: „Ką jūs čia nusišnekate? Tarp mūsų nieko nėra!“