Ieva Swan ir Simas Kučas leidosi į kelionę: Sakartvele paminėjo porai brangią sukaktį

Ieva Swan ir Simas Kučas / Socialinių tinklų nuotr.
Ieva Swan ir Simas Kučas / Socialinių tinklų nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
2021-11-17 18:17
AA

Tinklaraštininkė Ieva Swan ir teniso treneris Simas Kučas leidosi į įspūdingą kelionę po Sakartvelą. Grožėdamiesi įspūdingais vaizdais ir mėgaudamiesi vienas kito draugija, pora paminėjo ypatingą sukaktį – Ieva ir Simas kartu jau pusę metų.

Kelionės įspūdžiais tebegyvenantys Ieva Swan ir Simas Kučas pastarosiomis dienomis jais dalijosi socialiniuose tinkluose. Užfiksavę nepamirštamas akimirkas nuotraukose, pora sutiko jas parodyti ir portalo Žmonės.lt skaitytojams.

„Kolekcionuokime akimirkas, ne daiktus“, – rašė Ieva po viena iš savo nuotraukų.

Kalnai ne vienam žmogui asocijuojasi su romantika. Ne išimtis ir Simas su Ieva – jie savo pasivaikščiojimams taip pat pasirinko kalnus: aplankė Jinvalį, Ananurį, Gudaurį, Kazbegį, rašo 15min.lt.

Pora aplankė ir Tbilisį. Nepabijojo į kvapą gniaužiančius sostinės vaizdus pažvelgti iš aukštai.

„Gaudau kiekvieną saulės spindulėlį... nieko naujo“, – rašė I.Swan.

Ievos socialiniai tinklai jau kurį laiką alsuoja šiluma – moteris dažnai dalijasi kadrais su mylimuoju Simu. Prieš kurį laiką pora viešėjo ir Maldyvuose, tai buvo pirmos bendros jų atostogos.

Šiam kampeliui Ieva taip pat negailėjo komplimentų.

„Maldyvai tiek daug visko turi, kad... būtų keista jų neįsimylėti“, – tada rašė ji.

Rugpjūčio 2-ąją žinią apie romantiškus santykius su Ieva Swan portalui Žmonės.lt patvirtino pats Simas Kučas. Tenisininkas pasakojo, jog su Ieva susipažino Tenerifėje.

„Pirmą mėnesį mes buvome tik labai geri draugai, tokie ir esame, gal dabar net patys geriausi. Abu esame labai laimingi, turime daug bendrų veiklų, abu esame aktyvūs, tad vienas kitą papildome“, – džiaugėsi jis.

S.Kučas pasakojo, kad Ieva jam padėjo į gyvenimą pažiūrėti šiek tiek kitomis akimis. 

„Ieva atnešė į mano gyvenimą gebėjimą dar labiau džiaugtis kasdienybe. Už tai jai būsiu dėkingas“, – portalui Žmonės.lt sakė S.Kučas.