Ieva Zasimauskaitė antrąkart išbandė Portugalijos sceną: režisierė vis dar nepatenkinta

Pirmoji Ievos Zasimauskaitės repeticija „Eurovizijoje“ / Andres Putting nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po trijų dienų pertraukos Ieva Zasimauskaitė su nekantrumu žengė į didžiausio muzikinio konkurso sceną Lisabonoje antrajai repeticijai. Vis dėlto pasirodymo režisierė Rasa Micachienė teigė, kad pasirodymo vaizdu dar nėra patenkinta, o I. Zasimauskaitė stebėjosi, kad šįkart garsas nebuvo toks geras kaip per pirmąją repeticiją.

Prieš repeticiją į užkulisius buvo susirinkusi visa lietuvių eurovizinė delegacija. Nekantriai pasirodymo scenoje laukė ir I. Zasimauskaitės vyras Marius, pirmą sykį apsivilkęs specialiai konkursui sukurtą kostiumą. Nors I. Zasimauskaitė repetuojasi jau antrą kartą šią savaitę, pasirodymo režisierė R. Micachienė vis dar nėra patenkinta.

„Išpildyta tik 60 proc. mūsų pageidavimų. Liko svarbi dalis, kurią dar reikės tobulinti“, – teigia ji.

Pati I. Zasimauskaitė stebisi, kad per šią repeticiją garsas buvo visai kitoks nei pirmąjį kartą: „Garsas visiškai kitoks, blogau girdėjau save. Pabandėme apsikeisti mikrofonais su pritariančiąja atlikėja Akmėja. Labai keista“, – nusistebėjo I. Zasimauskaitė.

Vis dėlto dainininkė tikina esanti pilna energijos ir laiminga.

Kaip buvo aprašyta puslapyje eurovoix.com, mūsų atlikėjos pasirodymas buvo toks pats šiltas ir ypatingas tuo, kad sukuria netikėtai jaukią atmosferą.

Antrosios repeticijos metu atlikėja turėjo progą tris kartus atlikti dainą – kita tokia galimybė bus tik per paskutinę generalinę repeticiją gegužės 7-ąją.

Gegužės 8-ąją šešta pasirodysianti lietuvė atliks dainą „When We`re Old“, kurią parašė kompozitorius Vytautas Bikus. Jis atlikėją atlydėjo ir į Lisaboną, kur rūpinasi kokybišku garso užtikrinimu dainininkei.

Kiek anksčiau režisierė Rasa Micachienė LRT.lt portalui minėjo, kad iki antrosios repeticijos jos netenkino vizualizacijų pateikimas pasirodymo metu bei sceninis apšvietimas.

Skaitykite daugiau