Ieva Zasimauskaitė išvydusi ją įkūnijusią atlikėją: „Geriau už originalą!“

Ieva Barbora Juozapaitytė / LNK nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-03-13 12:03
AA

Šeštadieniais Lietuvos atlikėjai turi unikalią galimybę – tapti ryškiausiomis pasaulio ir Lietuvos scenos žvaigždėmis. O įdomiausia, kad gali tekti įkūnyti ir savo kolegas, su kuriais kartu dalyvauja projekte. Taip „Muzikinėje kaukėje“ nutiko Ievai Barborai Juozapaityte – operos solistei burtai lėmė, kad ji turėjo įkūnyti Ievą Zasimauskaitę.

Iki šios laidos merginos nebuvo pažįstamos, susitiko ir susibičiuliavo. Ieva Barbora turėjo galimybę ruoštis pasirodymui ne tik žiūrėdama vaizdo įrašus, bet ir stebėdama įkūnijamą personažą iš labai arti.

„Man didžiausia atsakomybė įkūnyti Ievą, labai jaudinuosi, kad nesugadinčiau kažkaip, man labai patinka Ieva, patinka kaip dainuoja, ši daina patinka, man viskas labai patinka, tik didžiausia atsakomybė padaryti bent jau neblogą variantą“, – prieš pasirodymą pasakojo Ieva Barbora Juozapaitytė.

„Bandydama atkartoti Ievos Zasimauskaitės balsą, kuris yra jos vizitinė kortelė, konsultavausi su ja pačia, tai jei kažkas bus blogai, tada sakysiu – Ieva, tu pati kalta (juokiasi). Aš manau, kad kažkiek pavyks, gal ne visur, bet vien dėl to, kad esu Ieva ir bus Ieva, jau pusė darbo“ – juokėsi Ieva Barbora.

Po Ievos Barboros pasirodymo pirmiausia pakomentuoti panoro pati I.Zasimauskaitė.

„Labai žavu buvo, man gal vienas geriausių tavo pasirodymų. Kaip ten sako, geriau už originalą! Buvo labai tikra, man atrodo, kad tu puikiai išjautei, man labai patiko“, – apie Ievos Barboros įkūnijamą ją pačią sakė Ieva Zasimauskaitė.

Ieva Zasimauskaitė / Vida Press nuotr.
Ieva Barbora Juozapaitytė / LNK nuotr.

„Muzikinėje kaukėje“ niekuomet netrūksta  siurprizų ir netikėtų sprendimų. Egidijus Sipavičius įkūnijo grupės „Baltasis kiras“ vokalistą. Šelmiškais ūsiukais pasipuošęs scenos grandas dainą skyrė komisijos narei Livijai Gradauskienei. Ši, pagauta emocijos, iškart po pasirodymo Egidijui skyrė aukštą balą.

„Kuo daugiau kažkokių atributų, tuo lengviau pasislėpti pačiam. Aš, beje, turėjau jaunystėj užsiauginęs ūsus. Ne tokius, kaip „Baltojo kiro“ vokalisto, buvo tokie tiesūs ūsiukai ir barzdelė kaip Dartanjano, buvau kaip tikras muškietininkas“ – apie įvaizdį pasakojo Egidijus Sipavičius.

Egidijus dainos metu improvizavo ir bendravo su komisija. Energija ir atsipalaidavimas pavergė komisijos nares.

„Aš tai laikau smurtu prieš komisiją“, – išvydusi visus dešimt dalyvių pasirodymų konstatavo Livija Gradauskienė.

Livija Gradauskienė / LNK nuotr.

Iš tiesų, įpusėjus projektui, dalyviai vis labiau atsipalaiduoja ir ruošia įspūdingus pasirodymus. Toma Vaškevičiūtė tapo Marilyn Monroe, Gytis Ivanauskas visus šokdino įkūnydamas grupę „Right Said Fred“, Rokas Petrauskas atliko grupės „Scorpions“ dainą, Ieva Zasimauskaitė įkūnyjo Katy Perry, Dovydas Laukys tapo Joe Dassinu, Maksas Melman visus nustebino atlikdamas „Rammstein“ kūrinį, Justė Žičkutė tapo Mariah Carey, o Katažina įkūnyjo „The Roop“. 

„Muzikinė kaukė“ – šeštadienio vakarą, 19.30 val., per BTV.