Ieva Zasimauskaitė išvyko į Lisaboną: „Jaudulio vis dar nejaučiu“

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienį pusę penkių ryto Vilniaus oro uoste buvo triukšmingiau nei įprasta tokiu metu. Išvykimo salėje būriavosi užsimiegojusi, tačiau puikiai nusiteikusi Lietuvos delegacija „Eurovizijoje“. Šiandien Ieva Zasimauskaitė leidžiasi į vieną didžiausių gyvenimo nuotykių, kuris truks dvi savaites.

„Labai lengvai pavyko užmigti, tik labai vėlai nuėjau miegoti, tad norėjau dar miegoti ir miegoti, – juokėsi Ieva. – Gerai jaučiuosi. Jaudulio vis dar nejaučiu. Nežinau, gal jis pasijus, kai pamatysiu sceną.“

Nors dainininkė tikino, kad trūksta miego, žvalumo ir gyvybingumo tokį ankstyvą rytą jai galėtų pavydėti daugelis. Optimizmo bomba – tai geriausiai Ievą apibūdinantys žodžiai.

„Iš savo dvasinio mokytojo išgirdau labai gerą patarimą, kad reikia atiduoti visą save, o rezultatai priklauso nuo aukščiau. Tai yra geriausias patarimas. Išties, nereikia koncentruoti dėmesio į rezultatą, reikia susitelkti į darbą, kad tos trys minutės scenoje būtų tobulos“, – tikino I.Zasimauskaitė.

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Į Lisaboną I.Zasimauskaitė skrenda su šeima, su vadybininke Rasa Micachiene, pritariančiąja vokaliste Akmėja Brūzge, dainos „When We're Old“ autoriumi Vytautu Bikumi – visi su šeimomis, o dainos autorius ne tik su žmona Gintare, bet ir su vos mėnesio dukra.

Visos delegacijos laukia persėdimas Kopenhagoje, tad anksti ryte Vilnių palikę lietuviai Lisaboną pasieks tik vakarop. Jau sekmadienio rytą Ievos laukia pirmoji repeticija „Eurovizijos“ scenoje, todėl planų šiam vakarui atlikėja neturi. Ieva su šypsena tikina, kad reikia pailsėti prieš pirmąją pažintį su scena.

Tuo tarpu su konkurso dalyviais ji jau užmezgė pažintį – su jais susipažino per įvairius „Eurovizijos“ vakarėlius.

„Aš jų jau pasiilgau ir man taip keista, kad mes turime būti konkurentai. Man atrodo, kad jie yra mano draugai ir mes visi važiuojame į muzikos festivalį. Kai esi pačioje „Eurovizijoje“, tai nebeegzistuoja sąvoka konkursas. Lietuvoje mums tai yra konkursas, o tarptautiniame lygmenyje mes visi esame tiesiog bičiuliai, susitikę dėl vieno tikslo“, – sakė Ieva.

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Nuoširdumu Lietuvą pavergusi Ieva per dvi savaites „Eurovizijoje“ pustytis neketina. Jos lagaminuose – „Upcycled by LT“ ir Thom Bara su Vida Strasevičiūte kurtas sceninis kostiumas, vienas drabužių derinys repeticijoms, suknia raudonajam kilimui ir kasdieniai rūbai.

„Svarbiausia – Conversai kartu su manimi. Svarbiausia, kad būtų patogu, o visa kita – detalės“, – įsitikinusi Ieva.

Nors pirmasis Ievos pasirodymas „Eurovizijos“ scenoje įvyks gegužės 8-ąją, dainininkė neturės laiko nuobodžiauti. Jos ir visos komandos laukia eilė repeticijų, kelionių po miestą ir savo vardo „Eurovizijoje“ populiarinimo.

O ką ant scenos išvysime tą lemtingąją gegužės 8-ąją? Ar pasirodys ant scenos Ievos mylimasis Marius? I.Zasimauskaitė to neišduoda, tik paslaptingai šypsosi. „Visko gali būti“, – sako ji ir paaiškina, kad Marius gavo užregistruotas kaip atlikėjas, todėl scenoje turės teisę būti. Tačiau tai galutinai bus nuspręsta repeticijų Lisabonoje metu, kai komanda išvys visą vaizdą.

Lietuvos delegacija išvyko į „Euroviziją“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Eurovizija“ Lisabonoje

2018-aisiais tarptautinis dainų konkursas „Eurovizija“ rengiamas Lisabonoje. Konkursą į Portugaliją atvežė praėjusiais metais pergalę išplėšęs dainininkas Salvadoras Sobralis su daina „Amar Pelos Dois“. Tai pirmas kartas, kai „Eurovizija“ vyksta Portugalijoje.

Lietuvai konkurse atstovauja dainininkė Ieva Zasimauskaitė su kūriniu „When We're Old“. Pergalę nacionalinėje atrankoje Ieva išplėšė surinkusi daugiau nei 20 tūkst. žiūrovų balsų.

  • „Eurovizijos“ pusfinaliai – gegužės 8 ir 10 dienomis.
  • Didysis finalas – gegužės 12 dieną.
Ieva Zasimauskaitė išvyko „Euroviziją“ (34 nuotr.)
+28

Skaitykite daugiau