Ieva Zasimauskaitė pasirodymą palydėjo ašaromis, bet jos populiarumas kyla lyg ant mielių

Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Eurovizija“ jau prasidėjo! Antradienio vakarą Lisabonoje buvo surengtas pirmasis konkurso pusfinalis, kuriame kartu su kitais 18 „Eurovizijos“ dalyvių savo jėgas išbandė Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė su daina „When We're Old“.

Nors iš pradžių Europa į švelnią Ievos baladę žiūrėjo skeptiškai, nuomonė keičiasi Lietuvos naudai. Tenka pripažinti, kad anksčiau „Eurovizijos“ stebėtojai buvo nurašę Lietuvą – jai prognozavo vietą trečiajame dešimtuke. Pastarosiomis savaitėmis I.Zasimauskaitė buvo 22-25 vietose. Net pirmadienį jai vis dar buvo prognozuojama 22 vieta, tačiau po generalinės repeticijos, kai scenoje Ieva pasirodė pilnu pajėgumu ir su išbaigtu įvaizdžiu, viskas drastiškai pasikeitė.

I.Zasimauskaitė jau šoktelėjo į 14-ąją vietą iš 43. Po jos pasirodymo pusfinalyje ir vėl pasikeitė lažybininkų prognozės – dabar Ieva užima 12 vietą. Lietuvė net aplenkė favorite laikytą belgę Sennek, kurios populiarumas pradėjo sparčiai kristi, kai ši atvyko į Portugaliją.

„Eurovizijos“ pusfinalyje Ievos numeris buvo atliktas tiesiog nepriekaištingai, jaudinančiai iki pat širdies gelmių. Pasirodymą palydėjo pačios Ievos džiaugsmo ir jaudulio ašaros, kai ant pakylos susitiko su savo vyru Mariumi.

„Būkite kartu su manimi geromis mintimis. Aš padarysiu viską, ką galiu“, – šįvakar prieš lipdama į sceną sakė Ieva ir savo žodžio laikėsi. Tai padėjo I.Zasimauskaitei pavergti Europą – Lietuva pateko į konkurso finalą, tad šeštadienį Ieva dar kartą pasirodys „Eurovizijos“ scenoje.

Skaitykite daugiau