Ievai Zasimauskaitei pagalbos ranką ištiesusiems J. ir Č. Norvaišoms – karštos dienos

Jūratė ir Česlovas Norvaišos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Legendiniai šokėjai bei nusipelnę treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos įsitikinę – Eurovizijos konkurse dalyvaujančiai Lietuvos atstovei Ievai Zasimauskaitei šiomis dienomis itin reikalingas moralinis palaikymas.

„Būtume kartu su visa delegacija skrydę į Portugaliją, bet dabar mums – itin karštos dienos“, – pasakojo Kauno garbės pilietė, nusipelniusi šokėja J. Norvaišienė.

Reikšdami savo palaikymą I. Zasimauskaitei, J. ir Č. Norvaišos pasirengimo Lisabonoje vykstančiam dainų konkursui metu sutiko nusifilmuoti vaizdo klipe.

LRT studijoje užfiksuotus televizinius efektus išvys Europos žiūrovai, stebėsiantys Eurovizijos pusfinalį.

„Kuo Ieva stipriau jaus mūsų visų pritarimą, tuo labiau pasitikės būdama scenoje. Tai labai svarbu, nes juk ji Portugalijoje atstovauja ne save, o visa šalį“, – sakė J. Norvaišienė.

Valdo Adamkaus jubiliejaus šventėje – Jūratė ir Česlovas Norvaišos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kad visuomenės palaikymas tikrai svarbus, pašnekovė įsitikino ne kartą pati šokdama svarbiose varžybose.

„Su Česlovu seniai sukomės ant parketo. Jau kelioliką metų to nedarėme. Dabar tik treniruojame poras“, – pasakojo J. Norvaišienė.

Ji sakė mėgstanti visus sportinius šokius, nes kiekvienas yra sudėtingas ir žavingas savaip.

„Bet lėtas valsas man visuomet yra ypatingas. Turime su Česlovu paruošę kelis numerius, kurių metu ne tik šokame, bet aš ir dainuoju“, – kalbėjo J. Gruodžio konservatorijoje vokalo specialybę su pagyrimu įgijusi kaunietė.

Ji su vyru šiuo metu „įsisukusi“ į pasirengimą tradicinėms ir bene svarbiausioms Lietuvoje vykstančioms tarptautinėms sportinių šokių varžyboms „Gintarinė pora“, Kauno „Žalgirio“ arena sudrebinsiančioms gegužės 5 – 6 d.

Jūratė ir Česlovas Norvaišos / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jose dalyvaus apie 500 porų iš viso pasaulio. Kiekvienais metais varžybose pasirodo geriausios mūsų šalies ir užsienio sportinių šokių šokėjų poros, teisėjauti atvyksta tarptautinės klasės teisėjai iš ne mažiau kaip trylikos šalių, pateikiama įspūdinga koncertinė programa.

Varžybų metu, gegužės 6 d. nuo 19 val., Motinos dienai skirtoje koncertinėje programoje pasirodys ne tik pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionai, bet ir kitų sporto šakų atstovai: sportinės akrobatikos pasaulio čempionai iš Baltarusijos, akrobatinio rokenrolo pasaulio čempionai iš Maskvos, grupinių (Formation) šokių pasaulio čempionato finalininkų ansamblis iš Baltarusijos „Univers“, pasaulinio garso breiko šokėjų grupė iš Vokietijos „Dancefloor Destruction Crew“ (DDC).

Dainuos maestro Eduardas Kaniava, šoks daugkartiniai pasaulio profesionalų Lotynų Amerikos šokių čempionai Michael Malitowski ir Joanna Leunis (Anglija), pasaulio profesionalų šokėjų vicečempionai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė.

Skaitykite daugiau