Iglė – apie tamsiąją šlovės pusę: „Nenorėdavau pakilti iš lovos“

Iglė / Tautvydo Juknevičiaus nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Kai kurie įsitikinę, kad laimėjus vieną ar kitą televizijos projektą, populiarumas – garantuotas. Ir vis dėlto jie klysta – tam, kad įsitvirtintum tarp geriausiųjų, reikia nueiti ilgą, ne visuomet rožėmis klotą kelią, įdėti daug darbo, pastangų bei įveikti daug netikėtų kliūčių. Atlikėja Iglė Bernotaitytė, TV3 projektą „X faktorius“ laimėjusi vos 17 metų, puikiai tai žino: jai teko susidurti su panikos atakomis bei nerimu.

„X faktoriaus“ nugalėtoja Iglė tapo prieš 4 metus. Tačiau, kad po laimėjimo pasikeis visas gyvenimas, ji nesapnavo net slapčiausiuose sapnuose. Atlikėja atvirai papasakoja, kad gyvenimas ėmė suktis beprotišku ritmu, teko susidurti su gerbėjų dėmesiu galvoti, kur investuoti laimėjimą.

„Aš visada to norėjau. Maža būdama sėdėdavau mašinoje ir įsivaizduodavau, kad aš dainuoju, šoka dvi šokėjos.... Sakoma – svajok atsakingai, tad aš prisisvajojau. Tai, ko norėjau – turiu. Man tai yra nerealu“, – laidoje „Pasaulis pagal moteris“ sako Iglė, kuri jau tada žinojo ir tai, kad sunkumų bus, tačiau ji visus juos įveiks.

Iglė Bernotaitytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tamsioji šlovės pusė

Atrodytų, kad šlovė ir gerbėjai – kiekvienos merginos, kūrėjos svajonė, tačiau tokia sėkmė turi ir kitą, tamsiąją savo pusę, apie kurią Iglė dainuoja naujausioje savo dainoje „Drugeliai“. Ši daina atspindi svarbius pokyčius, vykusius jos gyvenime. Ištikimiausi gerbėjai netruko suprasti, kad kūrinys atskleidžia kitokią Iglę.

Nebuvo lengva, šiandien sako atlikėja. Užkritusios atsakomybės ji bandydavo vengti, darbai kaupėsi, o galiausiai atėjo momentas, kai ji nė nenorėdavo pakilti iš lovos. Būtent tuomet ji susidūrė ir su iki tol nepatirtomis panikos atakomis, kurių metu manydavo, kad mirs.

Iglė Bernotaitytė

„Aš pasirinkau nebūti auka šiame žaidime. Norėjau tiesiog būti laiminga, daugiau šypsotis ir padėti žmonėms, parodyti, kad vaistai ar gulėjimas lovoje nėra paskutinė stotelė.

Iš to galima išlipti, tačiau reikia būti pasiruošus ilgam ir sunkiam darbui. O vaisiai būna saldūs“, – teigia laidos vedėjos Kristinos Rimienės pašnekovė Iglė, kuri jau metus gyvena be panikos atakų ir perdėto nerimo.

Gyvena ji ir be žalingų įpročių bei atsisakiusi mėsos – šie sprendimai taip pat prisidėjo prie geresnės atlikėjos savijautos. 

Iglė Bernotaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Muzika ar... tatuiruotės?

Besikeičiantis gyvenimas ir užklupusi pandemija atvėrė daugiau kelių – atlikėja suprato, kad nori save realizuoti ir kitose srityse. Taip meniškos sielos mergina ėmė mokytis kurti tatuiruotes. Iglės darbai puošia ir jos mylimojo – Tado Juodsnukio – kūną, tad akivaizdu, kad palaikymo jai netrūksta. 

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3.

Iglė Bernotaitytė (80 nuotr.)
+74
Skaitykite daugiau