Iglė Bernotaitytė mokosi tatuiruoti: „Man tik dvidešimt – noriu daug ką išbandyti“

Iglė Bernotaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė, muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja Iglė Bernotaitytė (20) ėmėsi netikėtos veiklos – mergina pradėjo mokytis profesionaliai tatuiruoti. „Apie tatuiravimą pradėjau galvoti vos pasidariusi pirmą tatuiruotę, tačiau maniau, kad rimtai to imtis – misija neįmanoma“, – Žmonės.lt prisipažino Iglė. Muzikinės karjeros dėl naujos veiklos I.Bernotaitytė taip pat neapleidžia ir sako, kad šiuo metu jos gyvenime vyksta intensyvus kūrybinis laikotarpis. „Man tik dvidešimt, noriu daug kur save išbandyti“, – teigia mergina.

Pati turite ne vieną tatuiruotę, kaip kilo mintis ne tik būti tatuiruojamai, bet ir pačiai tatuiruoti?

Tatuiruotės man visada patiko. Man gražu, kai gali ne tik piešti ant balto popieriaus lapo, bet ir tai perteikti ant žmogaus kūno. Apie tatuiravimą pradėjau galvoti, kai man padarė pirmą tatuiruotę, bet vis mąsčiau, kad tai yra misija neįmanoma. Laikui bėgant vis kirbėjo mintis: „O gal man pabandyti išmokti?“. Tuomet parašiau žmogui, kuriuo šioje srityje pasitikiu labiausiai – meistrui Donatui, kuris turi savo „Lithuanian Tattoo“ saloną. Jam esu patikėjusi visas savo tatuiruotes.

Ar galėčiau teigti, kad planuojate tapti profesionalia tatuiruočių meistre? Planuojate gyventi iš šios veiklos?

Man dvidešimt metų, aš esu savęs ieškojimo procese, negaliu pasakyti, kas bus po dvejų ar dešimties metų. Tačiau šiuo metu jaučiu, kad einu gera linkme. Donatas man suteikia daug žinių, o norint išmokti, reikia nebijoti klausti. Žinoma, prie viso to prisideda ir didelis noras išmokti, ir domėjimasis sužinoti daugiau, nei papasakoja mokytojas (šypsosi).  

Iglė Bernotaitytė/ Asmeninio albumo nuotr.

Tatuiruotę jau esate padariusi ne tik ant dirbtinės odos, bet ir žmogui. Koks tai jausmas, ar nebuvo baisu?

Buvo be proto baisu, nes dirbtinė oda yra visai kas kita, nei tatuiruoti žmogų. Esu labai dėkinga kolegei, kuri pasitikėjo manimi ir atidavė man savo ranką. Žinoma, šalia buvo ir mano mokytojas Donatas, kuris man padėjo, tačiau pirmi adatos dūriai į odą buvo labai gąsdinantys (juokiasi), o vėliau – ranka įpranta...

Iglės Bernotaitytės tatuiruotės ant dirbtinės odos/ Asmeninio albumo nuotr.

Kaip į jūsų naują veiklą reaguoja artimieji, širdies draugas Tadas Juodsnukis? Gal žadate pasitreniruoti ir ant jo odos? 

Kol kas tatuiruoti jo odos dar nebandžiau, tačiau tai yra mūsų planuose (juokiasi). Tatuiruosiu visus, kurie leisis ir pasitikės mano sugebėjimais. Kol kas sulaukiu didelio palaikymo. Skaičiau sekėjų komentarus, daug kas pasisakė, kad „įsivaizduoja mane darančią tatuiruotes“. Tokie dalykai labai paglosto širdį.

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis/ Asmeninio albumo nuotr.

O muzikinė veikla? Galbūt šioje srityje darote pertrauką? O gal atvirkščiai – esate numačiusi koncertų?

Pertraukų aš nedarau, su komanda ir toliau rašome dainas, jas įrašinėjame ir jau greitai galėsite išgirsti naujų mano kūrinių. Man patinka vienu metu turėti daug veiklų – tai padeda neišprotėti vien sėdint namuose. 

Manote, kad lengvai pavyks suderinti šias dvi veiklas: muziką ir tatuiravimą?

Taip, manau, kad tai bus du puikiai suderinami dalykai, nes muzika yra darbas, kurį labai myliu, tikiuos taip pat įvyks ir su tatuiravimu.

Iglė Bernotaitytė (80 nuotr.)
+74
Skaitykite daugiau