Iglė ir Tadas pristato kitokią nei ankstesnės dainą: „Scenoje sutariame net geriau nei gyvenime“

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis / Asmeninio archyvo nuotr.
Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-06-21 10:55
AA

„Naktis vasarinė“ – taip romantiškai vadinasi Iglės Bernotaitytės ir Tado Juodsnukio nauja daina. Tai jau ketvirtas jų drauge atliekamas kūrinys. Iglė ir Tadas sako, kad daina skirta norintiems atsipalaiduoti ir nerūpestingai vasaroti.

„Ši daina visiškai kitokia nei ankstesnės. Anos buvo svajingos, o „Naktis vasarinė“ skirta pajudėti šokio ritmu. Klausykitės jos ir pasiimkite iš šios vasaros viską. Tegul joje būna draugai, vakarėliai, dviračiai, pajūris, maistas ant laužo, šokiai iki ryto“, – linkėjo Tadas.

„Ir dar linkim tiems, kas iki šiol nesurado antros pusės, šią vasarą būtinai įsimylėti“, – pridūrė Iglė.

Dainos „Naktis vasarinė“ klausykitės čia:

Iglė ir Tadas – pora ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tiksliau reikėtų sakyti: pora gyvenime, tapusi ir sceniniu duetu.

„Pamenu, sakėme, kad tikrai kartu nedainuosim. Bet paskui vieną sykį padainavome namie spontaniškai, antrą sykį... Įdėjom daug negalvodami video į socialinius tinklus ir visi ėmė prašyti bendrų dainų. Tai va, pasidavėm įtakai ir jau ketvirtas kūrinys“, – juokėsi Iglė.

„Supratome, kad mums tai labai lengvai ir natūraliai pavyksta. Scenoje sutariame net geriau nei gyvenime. Labai gerai vienas kitą jaučiame, iš žvilgsnio skaitome vienas kito mintis, labai puikiai drauge sekasi ir su publika bendrauti“, – pasakojo Tadas ir pridūrė, kad nauja daina „Naktis vasarinė“ jau skambėjo keliuose koncertuose ir klausytojai puikiai ją įvertino.

Iglė Bernotaitytė ir Tadas Juodsnukis pristato dainą „Naktis vasarinė“ (6 nuotr.)