Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė rumbą šoks po vandeniu

Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė / TV3 nuotr.
Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-03-06 12:38
AA

Sekmadienį laukia dar viena įspūdinga didžiojo projekto „Šuolis“ transliacija. Nenumaldomai artėjant projekto finišui, dėl pergalės kausis ir įspūdingus šuolius į vandenį nuo tramplinų ir bokštų demonstruos aštuoni dalyviai: aktorius Andrius Žiurauskas, rašytojas Juozas Erlickas, jo dukra Radvilė Erlickaitė, šokėjas Marius Gaižauskas, aerobikos pradininkė Joana Bartaškienė, didžėjus Sezzy, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas Remigijus Morkevičius ir modelis Jolanta Leonavičiūtė.

Žiūrovų laukia ypatinga staigmena. „To dar nėra buvę“, – žada „Šuolio“ kūrėjai. Projekto teisėjas Ignas Barkauskas su projekto „Šok su manimi“ partnere profesionale šokėja Jomante Dapkevičiūte priėmė iššūkį. Jie ruošia romantišką šokį – rumbą... po vandeniu.

Porai paruoštos specialios kaukės bei nedidelės talpos deguonies balionai, kad Ignas ir Jomantė galėtų visą šokį sušokti neišnėrę į baseino paviršių. Projekto stilistė Kristina Valančiūtė siuva šiam šokiui specialius kostiumus. Beje, stilistei teko pasukti galvą, kaip estetiškai pritvirtinti deguonies balionus. Povandenininkai treneriai parinko šokėjams tinkamus svorius, kad pora nenugrimztų į dugną arba neiškiltų į paviršių. Laukia kvapą gniaužiantis pasirodymas.

Dėl traumos iš projekto pasitraukus tituluotai gražuolei Elitai Citovičiūtei, dėl bilieto į finalą kovos likę aštuoni dalyviai. Jų šuolius vertins komisija, TV3 žiūrovai telefonu ir balsuojantys internetu. Susumavus rezultatus, penki dalyviai iškart pateks į superfinalą. Likusiems trims teks kovoti dar kartą – atlikti po antrą šuolį.

Antrųjų šuolių komisija nevertins. Kas pateks į finalą, spręs tik TV3 žiūrovai. Balsuojama bus vėl iš naujo – tiek telefonu, tiek internetu. Susumavus šiuos rezultatus, du iš trijulės pateks į finalą, o vienam dalyviui, deja, teks pasitraukti.

„Šuolis“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3.