Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė: „Mūsų vestuvės – meilės ir laisvės festivalis“

Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė
Ignas Krupavičius ir Vaida Kazakauskytė
Šaltinis: „Žmonės“
2019-09-11 12:00
AA

Drąsiai galima sakyti – tokių vestuvių Lietuvoje dar nebuvo. Į Neringą susirinkę LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjo Igno Krupavičiaus (37) ir jo mylimosios Vaidos Kazakauskytės (32) draugai turbūt ir nesitikėjo tradicinio užstalės baliaus su piršlio korimu, bet kad teatrališkas pobūvis virs meilės, stiliaus, neribotos fantazijos ir laisvės festivaliu, kuris taip suvienys ir visiems nuneš stogus, – nenujautė.

Prieš ketverius metus Neringoje jiedu ir susipažino. „Ignas įkūnijo viską, kas prieštaravo mano įsivaizduojamam scenarijui. Tačiau man visada atrodė artimas“, – prisimena Vaida. Ignas po pažinties su šviesiaplauke kvatokle įsitraukė į labai didelius apmąstymus: Vaida, pati to nesuprasdama, atvėrė akis, sustatė į lentynas tam tikrus dalykus, padėjo susitvarkyti su vidumi – „ir man labai palengvėjo“. O tada teko įveikti išbandymus kariuomene, buitimi.

„Atėjau į Vaidos gyvenimą su sunkiu bagažu, ji labai padėjo jį nešti. Paradoksaliai nuskambės, bet dėkoju gyvenimui už tą išbandymą.“


Rugsėjo 5-oji Nidoje išaušo giedra ir rami. Žaidimas prasidėjo, kai į aerodromą dviračiais ir paspirtukais ėmė plūsti išsipuošę svečiai. Preila seniai nebuvo mačiusi tokios margos ir įspūdingos kompanijos. Aprangos kodas buvo nurodytas jau seniai: „Burning Man“ stilius. „Prašėme, kad jie apsirengtų taip, kaip dar niekada nesirengė, – šypsosi jaunavedžiai. – Kad žmonės ištrūktų iš savo komforto zonos, išsilaisvintų.“ Margaspalvė minia tiesiog tryško fantazija ir stiliumi: plunksnos ir kerziniai batai, tamprės ir cilindrai, ragai ir nėriniai, perukai ir karūnos jų savininkus pavertė neatpažįstamais.

„Tai buvo ne tik mudviejų – tai buvo mūsų visų vestuvės“, – tvirtina jaunavedžiai, šventę paplūdimyje baigę tik saulei tekant.
Interviu bei gražiausios šventės akimirkos – naujausiame žurnale „Žmonės“