Ignas Krupavičius su mylimąja Vaida maratone bėgo 10 km: „Ne lenktyniaujame, o smagiai leidžiam laiką“

Ignas Krupavičius su drauge Vaida / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Ignas Krupavičius su drauge Vaida / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-11 14:40
AA

Nuo pat ankstaus ryto sostinės gatves užtvindžius bėgikams, 10 kilometrų distanciją po pietų pasiryžo įveikti daugybė bėgimo aistruolių. Tarp jų – ir LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius su širdies drauge Vaida.

Sekmadienį Vilniuje vyksta „Danske bank Vilniaus maratonas“. Čia susirinko šimtai profesionalų ir bėgimo aistruolių.

Ryte pusmaratonyje bėgo Diana Lobačevskė. O popietę 10 kilometrų trasą bandė įveikti ir Ignas Krupavičius su mylimąja Vaida. Tačiau jiedu pirmieji atbėgti nesitikėjo – dalyvavo norėdami tiesiog gerai praleisti laiką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ieva Mackevičienė su sūnumi dalyvavo šeimos bėgime: „Kitąmet bėgs ir pats Motiejus“​

„Šįkart bėgsiu 10 kilometrų, palaikydamas kompaniją draugei. Taigi šiuo atveju atstumas, ir kiek užtruksime trasoje, nėra svarbu. Mes nelenktyniaujam, tik vienas kitą motyvuojame ir labai smagiai leidžiame laiką. Man anksčiau atrodė, kad tai yra vieno žmogaus užsiėmimas, bet laikui bėgant supratau, kad dar didesnis malonumas dalintis su kažkuo ta laisve bėgant“, – Žmonės.lt pasakojo Ignas.

Ignas Krupavičius su drauge Vaida / Luko Balandžio / 15min nuotr.

9 mėnesius savanoriškai tarnavęs kariuomenėje, I.Krupavičius teigia, kad grįžęs ėmė daugiau sportuoti.

„Išėjus iš kariuomenės, palaikyti fizinę formą man tapo įprasta. Jeigu aš nepabėgioju ar neprasimankštinu, jaučiuosi kaip dantų neišsivalęs, – juokėsi jis. – Nors ir anksčiau sportuodavau, šiltuoju sezonu prabėgdavau miesto gatvėmis, tačiau dabar dėmesio aktyviai veiklai skiriu daugiau nei iki kariuomenės.“

Ir tai jau tapo malonumu: „Anksčiau į tai žiūrėdavau daugiau kaip į sportą, o dabar pajutau, kad man bėgimas labiau teikia malonumą, o ne fizines kančias.“

„Danske bank Vilniaus maratone“ – žinomi veidai (75 nuotr.)
+69