I.Kavaliauskaitė tapo TV šou komisijos nare: sutiko dėl neįgyvendintos svajonės

Indrė Kavaliauskaitė / Projekto nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė / Projekto nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-25 11:36
AA

Kas po kauke? Būtent šis klausimas jau kurį laiką neduoda ramybės projekto „Kaukės“ komisijos nariams. Prie šou komisijos, besistengsiančios įminti labiausiai intriguojančią šio sezono mįslę, prisijungia ir televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė.

Jau visai netrukus pamatysite, kad muzikinio šou metu komisijos nariams – dizaineriui Aleksandrui Pogrebnojui, radijo laidų vedėjai Livijai Gradauskienei, LavTwins broliams Kšištofui ir Darjušui Lavrinovičiams bei prie jų būrio prisidėjusiai Indrei Kavaliauskaitei kartais susitarti ir vieningai nuspręsti koks visiems gerai žinomas asmuo ant scenos bando nuo jų pasislėpti, sekasi sunkiai.

„Manau, kad mes visi – turintys be galo skirtingas patirtis, žinias ir požiūrį, todėl patikėkite, filmavimo metu kyla audringos diskusijos. Kartais mes nesugebame susitarti net dėl to, ar prieš mus vyras ar moteris“, – taip apie darbą projekte pasakoja žavioji laidų vedėja.

Kodėl moteris nusprendė sėsti į komisijos narės kėdę? Pasirodo, Indrei dalyvavimas šiame šou padėjo įgyvendinti seniai užmirštą svajonę.

„Esu baigusi teisės magistrą, ir kol mokiausi, mane labiausiai traukė kriminalistika. Norėjau būti tardytoja arba prokurorė. Na, gyvenimas kiek kitaip padėliojo, atsidūriau televizijoje, tačiau sena svajonė liko. Dabar turiu galimybę užduoti klausimus po kauke besislepiančiai garsenybei, stebėti jo judesius, figūrą, elgesį ir girdėti balsą, o po to galiu visas detales suvesti į visumą ir suvokti, kas gi stengiasi nuo manęs pasislėpti“, – entuziastingai apie savo naująjį amplua pasakojo Indrė Kavaliauskaitė.  

Indrė Kavaliauskaitė / Projekto nuotr.

Po kaukėmis LNK laidų vedėja I. Kavaliauskaitė tikisi rasti bent keletą šalį visame pasaulyje garsinančių atletų.

„Taigi, būtų be galo įdomu išgirsti tuos, kurių niekas negirdėjo dainuojant. Apimtų euforija, jei sužinočiau, kad po banano kauke slepiasi mylimiausias metų žmogus plaukikas Danas Rapšys, maloniai nustebčiau monstro amplua išvydusi ledo ritulininką Darių Kasparaitį, būtų labai įdomu jei uždainuotų legendinis čiuožėjas Povilas Vanagas arba mūsų auksinė žuvelė Rūta Meilutytė. Prisipažinsiu – šiuo metu galva tiesiog sprogsta nuo įtarimų, kas gi po tais kostiumais slepiasi“, – pasakojo I.Kavaliauskaitė.

Pasak žaviosios TV laidų vedėjos, po pirmųjų filmavimų komisijai liko daug daugiau klausimų nei atsakymų. „Užduotis iš pirmo žvilgsnio atrodė paprasta, bet atsisėdus į komisijos kėdę, viskas ima atrodyti kitaip, pasidarai labai įtarus, tikrai kaip koks užkietėjęs kriminalistas. Paslapties atmosfera ten tvyro visur. Dalyvius atveža paskutinę sekundę prieš pat prasidedant filmavimams, be to, aklinai uždengtais veidais.

Kai jie užsimaskavę eina į aikštelę, niekam negalima net nosies iš persirengimo kambarių iškišti. Aišku, net dalyvių šeimos nežino, kad jie čia dalyvauja. Tokio slapto ir taip, prisipažinsiu, beprotišką smalsumą žadinančio projekto anksčiau neturėjome. Na, įsivaizduokit tokią situaciją – štai sėdime su broliais Lavrinovičiais – žiūrim į vieną iš dalyvių ir galvojam, o gal čia Kšyštofo žmona Tatjana, „Misis Pasaulis?“, – apie tai, kaip jaučiasi projekto filmavimo metu pasakojo I.Kavaliauskaitė.

Indrė Kavaliauskaitė / Projekto nuotr.

„Kaukių“ premjera pagal tarptautinį formatą „The Masked Singer“, ryškūs personažai ir labai netikėti dalyviai – jau nuo rugsėjo 13 dienos per LNK.