Įkurtuvių vakaras priviliojo garsius kauniečius – I.Budrienę, Giuliją, Skambiną ir V.Mauručaitę

Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

„Namuose praleidžiame labai daug laiko. Jų centre – net kelios, skirtinguose aukštuose esančios didelės sofos, ant kurių įsitaisome visi kartu ir žiūrime filmus. Tai ir dar žvakės, pagalvėlės, vazos, šeimos nuotraukos, kuo dažnai pasirūpina moterys, yra namų jaukumas“, – sako šokių treneris Saulius Skambinas.

Jis kartu su mylimąja Živile Barzdaityte ir dukrele Mila apsilankė naujo interjero salono Kaune „Home Vibes“ atidaryme. Abu pašnekovai tvirtino, jog jų aplinka – minimalistinė, tačiau joje subtilių akcentų netrūksta. Živilė pridūrė namų neįsivaizduojanti be gėlių ir juose gyvenančių žmonių fotografijų. Dabar pora kaip tik planuoja miegamojo remontą, po kurio jo vieną iš sienų ketina papuošti paveikslu.

Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Meniškų detalių nestinga ir muzikinio televizijos projekto finalininkės, dainininkės bei muzikos mokytojos Lijanos Stakauskaitės namuose. Jai namų jaukumas asocijuojasi su žvakėmis, skirtingu erdvių apšvietimu, meno kūriniais.

Apie panašius dalykus, o ypač galimybę kurti atmosferą šviesos pagalba, kalbėjo ir Europos bei Lietuvos bušido ir šidokan karatė čempionas, kovos menų treneris Jordanas Poškaitis.

„Žvakės, stalo žaidimai ir kai yra visi kartu, niekur neskubėdami“, – apie tai, kas jam yra mieli namai, kalbėjo pašnekovas.

Dizaineriui Kęstučiui Lekeckui gerai jaustis padeda taip suplanuotos erdvės, kad būtų aišku, kurios iš jų yra skirtos poilsiui, o kurios – laikui leisti aktyviai.

„Kurti atmosferą padeda reguliuojamas apšvietimas. Tai labai svarbu. Man patinka ir minimalizmas, daiktai, turintys meninę vertę, muzika“, – sako kūrėjas.

Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.
Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Vertina kokybę ir prisiminimus

„Namų jaukumas man labai svarbus. O kuriamas jis savo rankomis ir idėjomis. Tiesiog savo buvimu, – sako dainininkė Viktorija Mauručaitė, – Kaip tik šiuo metu įsikūrinėjame namus. Labai svajoju ir stengiamės, kad jie taptų šilti bei jaukūs. Apgalvojama kiekviena detalė, kad būtų patogu, funkcionalu ir, žinoma, miela. Naudosime šviesius tonus. Šviesa man labai aktuali. Atmosferą kursime neužkraudami namų nereikalingais ir nekokybiškais daiktais. Stengsimės, kad jie atspindėtų mus ir mūsų gyvenimą. Na, ir žinoma, akcentams naudosime žvakes, vazas, paveikslus bei kitokius asmeninius, širdžiai mielus interjero dalykus“.

Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Jai, kaip ir kitiems atidarymo vakaro svečiams, paliko įspūdį naujojo interjero salono tikslas neapsiriboti vienu stiliumi ar kryptimi bei suteikti galimybę kiekvienam atrasti kažką ypatingo sau.

„Mėgstu smulkmenas, kurios man primena svarbius įvykius, žmones, keliones. Namai turi turėti savo kvapą“, – sako dainininkė Giulija.

Šventinio vakaro Kaune svečiai / Erlendo Bartulio nuotr.

Tam pritaria ir „Home Vibes“ įkūrėjai Jurgita Bružienė bei Robertas Taparauskas, todėl vienu iš atidarymo staigmenų tapo interaktyvus nuostabų aromatą skleidžiančių gintaro kubelių pristatymas.

Su įkurtuvėmis „Home Vibes“ interjero salono puoselėtojus sveikino bei charizmatiškos, profesionalios operos dainininkės, muzikinio televizijos projekto „Žvaigždžių duetai“ nugalėtojos Agnės Buškevičiūtės-Tumalavičienės atliekamomis dainomis mėgavosi ir žinomi žmonės – legendiniai šokių treneriai Jūratė ir Česlovas Norvaišos, Kauno ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius, verslininkė Eglė Mikailienė, vestuvių planuotoja Inga Budrienė, operos solistė Monika Falcon, atlikėjai Giulija, Mindaugas Mickevičius-Mino, Sandra Žutautienė ir Viktoras Vaikšnoras, grupės „16 Hz“ nariai, reperis Renatas Lore, plaukų koloristė Inga Bagdonaitė, Karolis Murauskas, Vytenis Partikas su žmona, nuomonės formuotoja Justina, dizaineriai Tadas Kuzminskas ir Diana Želvienė, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, iliuzionistas Modestas Petrikas, verslo konsultantai Andrius ir Gintarė Armaliai, kvepalų žinovė Viktorija Gaidytė, tapytoja Gintė Ramutytė bei kiti.

Fotogalerija:

Šventinio vakaro Kaune svečiai (89 nuotr.)
+83
Skaitykite daugiau