Ilgaauliai batai: kaip juos derinti šaltuoju metų sezonu?

Ilgaaulių derinimo tendencijos šaltuojų metų sezonu/Vida Press nuotr.
Ilgaaulių derinimo tendencijos šaltuojų metų sezonu/Vida Press nuotr.
Greta Kukštaitė
Šaltinis: Žmonės
2019-11-18 10:48
AA

Ilgaauliai odiniai batai yra neatsiejama kiekvieno šaltojo sezono dalis, tačiau šiemet jie – kaip niekuomet madingi ir aktualūs, tad ar įtraukti juos į savo pirkinių sąrašą, svarstyti neverta – jie derės beveik prie viso jūsų turimo garderobo. Ši avalynė atrodys prašmatniai tiek biure, tiek mieste ar vakarėlyje. Tiesa, svarbu žinoti, kaip tinkamai ir stilingai juos pritaikyti.

Kasdienai dėvėkite juos prie džinsų – mėlynų, baltų ar pilkų, taip pat prie įvairių megztinių ar švarkų. Deriniui užbaigti pasitelkite aksesuarus – papuošalus, skrybėles, išskirtinių formų rankines. Taip įvaizdis visuomet atrodys stilingas.

Šaltuoju laikotarpiu drąsiai dėvėkite juos prie įvairiausių paltų, kailinių ar net pūkinių striukių. Taip pat pagalvokite ir apie ryškias spalvas ar raštus.

Šie ilgaauliai taip pat puikiai dera ir su itin plačiomis kelnėmis iki blauzdų, kitaip vadinamomis sijonkelnėmis. Dėvėkite prie jų plačius megztinius ar marškinius.

Visi metalo atspalviai ir, žinoma, auksas dominuos visą šaltąjį sezoną, tad jei esate drąsi ir mėgstate išsiskirti, rinkitės aukso spalvos ilgaaulius ir derinkite juos prie prailginto švarko – geriausio vakaro įvaizdžio titulas ir aplinkinių dėmesys jums garantuotas.

Na, o jei norisi šiek tiek subtilesnės ir ne tokios išsiskiriančios avalynės, prailginto tipo švarkus dėvėkite ir prie ne tokių ryškių spalvų ilgaaulių.

Jei mėgstate itin moterišką stilių ir labiausiai norisi elegantiško, klasikinio ar romantiško įvaizdžio, derinkite juos prie ilgesnių ar trumpesnių, platesnių suknelių ir niekada neprašausite.