Ilona Balsytė savo kompaktinio disko pristatyme vaikus liūliavo lopšinėmis

Ilona Balsytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Ilona Balsytė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2012-06-06 20:04
AA

Vaikams ir jų tėveliams gerai pažįstama Lietuvos teatro ir kino aktorė, muzikos pedagogė Ilona Balsytė (48) trečiadienio vakarą pristatė naują projektą – lopšinių vaikams kompaktinį diską „Lopšinės. Miegokit, sapnelį sapnuokit...“. „Keistuolių teatro“ aktorė pripažino, kad šio žanro dainos skirtos ne tik vaikams, bet ir jų mamoms.

25-erius metus vaikams dainuojanti I.Balsytė kartu su dviem grupės „Saulės broliai“ nariais – Donatu ir Sauliumi Petreikiais – sostinės „Šarūno viešbutyje“ pristatė 17-a lietuviškų lopšinių, tarp kurių buvo ir visiems mažiesiems gerai žinomos „A-a-a-a pupa“, „Čiūčia, liūlia“ bei kitos. 

„Kodėl lopšinės? Vienas geras prodiuseris Justas Mamontovas man paskambino ir paklausė, ar aš galėčiau ir norėčiau dainuoti lopšines vaikams. Aš, žinoma, atsakiau, kad labai norėčiau. Paskui pagalvojau, kad šios lopšinės skirtos visai ne vaikams, o jų mamytėms, kad jos kuo daugiau lopšinių savo mažyliams dainuotų“, – susirinkusiems mažyliams ir jų mamytėms aktorė pasakojo apie savo debiuta šiame žanre ir patikino, kad savo vaikams jas dainuodavo nuolat.

Aktorė negailėjo padėkų ir savo mažiesiems auklėtiniams, kurie šiais metais pabaigė jos dėstomą kursą mokyklėlėje „Kindermusic“.

„Labai džiaugiuosi šiandien matydama savo mokinius ir ne tik juos, savo draugus, pažįstamus ir nepažįstamus. Šiandien džiugi diena ne tik dėl to, kad pristatau šią kompaktinę plokštelę, bet ir dėl to, kad mano mažieji mokiniai baigė mokyklėlę“, – nuoširdžiai visiems dėkojo I.Balsytė.

Kompaktinės plokštelės pristatyme apsilankė ne tik mamyčių vedini vaikai, bet ir prodiuseris, Andriaus Mamontovo brolis Justas Mamontovas.

Ilona Balsytė / Gretos Skaraitienės nuotr.