„Image group“ modelių atrankos konkursas: netrukus paaiškės net trys nugalėtojos

„Image Group“ modelių atranka
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalo „Žmonės“ ir modelių agentūros „Image Group“ projektas „Tapk modeliu“ įgauna pagreitį. Laimėtoja taps žurnalo „LAIMĖ“ mados veidu ar net pasaulyje žinomu modeliu. Spalio 31 d. komisija paskelbs net tris nugalėtojas, kurioms atiteks vertingi prizai.

„Kiekvieną rudenį pasitinkame keliaudami po įvairius Lietuvos miestus, ieškodami juose mados pasaulio vilčių. Džiaugiamės galėdami atverti karjeros galimybes jauniesiems talentams ir visokeriopai juos palaikyti nežinios kupinoje pradžioje, kuri ne visada būna tokia lengva“, – šypsosi žymus modelis, modelių agentūros „IMAGE GROUP“ bendrasavininkė Meda Jonaitytė.

Visą mėnesį keliaudami po Lietuvos miestus ir miestelius modelių agentūra susitiko su ne viena dešimtimi merginų. 

O laimėtoja bus tikrai ne viena! Spalio 31 d. paiškės daugiausia balsų surinkusių laimingųjų trejetukas, kurioms atiteks vertingi SVR kosmetikos linijos rinkiniai ir BERSHKA prizai. 

Tiesa, komisijos sprendimu iš jų vienai laimėtojai atiteks mados fotosesija žurnale „Laimė“ ir bendradarbiavimo sutartis su pripažinta modelių agentūra „IMAGE GROUP“, atversiančia duris į galimybių kupiną modelių pasaulį.

Spalio 31 d. balsavimo komisija paskelbs laimėtojų trejetuką. Su laimėjusiomis merginomis organizatoriai susisieks tiesiogiai, o pagrindinės laimėtojos sėkmės istoriją galėsite perskaityti Žmonės.lt.

Skaitytojų balsavimas nutrauktas dėl pasitaikiusių nesąžiningų balsavimo atvejų, nuo kurių atsiriboja modelių agentūros „IMAGE GROUP“ ir portalas Žmonės.lt. Visos laimėtojų rinkimo teisės perduotos rinkimo komisijai.

Skaitykite daugiau