Indijos turtuolis iškėlė 110 mln. eurų vertės šventę: tarp svečių – I.Trump, Rihanna ir B.Gatesas

Ananto Ambani priešvestuvinio vakarėlio svečiai / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Ananto Ambani priešvestuvinio vakarėlio svečiai / Scanpix ir Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-05 07:58
AA

Markas Zuckerbergas, Billas Gatesas ir Ivanka Trump – tai tik kelios garsenybės iš daugelio, kurios iš viso pasaulio atvyko į Indiją. Čia jie dalyvavo milijardieriaus įpėdinio Ananto Ambani ekstravagantiškame priešvestuviniame vakarėlyje. Teigiama, kad turtingiausio Indijos žmogaus sūnaus šventė kainavo 110 mln. eurų.

Turtingiausi ir galingiausi pasaulio žmonės susirinko į Jamanagarą Indijoje, kur dalyvavo 3 dienas trunkančioje šventėje, kurios kaina siekė 110 mln. eurų.

28 metų Ananto Ambani yra jauniausias turtingiausio Indijos žmogaus, „Reliance Industries“ pirmininko Mukesho Ambani, sūnus. Jo grynoji turto vertė siekia 116,8 mlrd.

Verslininkas negailėjo išlaidų ekstravagantiškam vakarėliui ir pakvietė 1200 turtingų žmonių iš viso pasaulio.

Ananto Ambani priešvestuvinis vakarėlis / Vida Press nuotr.

Šventėje pasirodė popmuzikos superžvaigždė Rihanna ir magas Davidas Blaine'as, atvyko virš tūkstančio svečių iš Silicio slėnio, Bolivudo ir kitų šalių. Tarp dalyvių ir – Ivanka Trump, Jaredas Kushneris, Billas Gatesas, Markas Zuckerbergas. Atvyko ir daugybė Indijos įžymybių – kriketo legenda Sachinas Tendulkaras ir aktorius Shahas Rukhas Khanas.

Svečiai savo įvaizdžiams negailėjo nei pinigų, nei laiko ir pastangų.

„Facebook“ įkūrėjas M.Zuckerbergas šventėje pasipuošė vakariniu švarku, išsiuvinėtu laumžirgiais, o Priscilla Chan – derančia juodos ir auksinės spalvos suknele.

Harvardo absolventė savo įvaizdį papildė dūminiais akių šešėliais ir ryškiomis raudonomis lūpomis.

Ananto Ambani priešvestuvinis vakarėlis / Vida Press nuotr.

Nors Ambani ir jo 29 metų mergina Radhika Merchant susituoks tik liepos mėnesį prabangiai priešvestuvinei šventei nebuvo gailima pinigų. Svečiams buvo patiekta 500 patiekalų, kuriuos sukūrė 100 virtuvės šefų, praneša Reuters.

Ananto Ambani priešvestuvinis vakarėlis / Scanpix nuotr.

Naujas induistų šventyklų kompleksas statomas specialiai vestuvėms ir vėliau bus atidarytas visuomenei, teigia užsienio žiniasklaida.

Praėjusią savaitę Ambani šeima surengė bendrą vakarienę daugiau nei 50 000 kaimo gyventojų.

Ananto Ambani priešvestuvinis vakarėlis (17 nuotr.)
+11