Indrė Bareikienė – apie „baisųjį kem“: „Man jau nebejuokinga per gimtadienį klausyti linkėjimo „Sveikatos!“

„Viduje aš – mamasita čikita“, – juokiasi keturiasdešimtmetį pasitikusi visuomenininkė, socialinių iniciatyvų autorė ir agentūros „IS agency“ įkūrėja Indrė BAREIKIENĖ. Scenoje, namuose ir gyvenime ji išlieka tokia pat energinga, tiesmuka ir nebijanti kalbėti nepatogiausiomis temomis, bet atėjusi branda ir jubiliejus priminė, kad gera sveikata tampa didžiausia prabanga, o tikrasis grožis – ne amžiaus, bet vidinės harmonijos atspindys.

Indrė Bareikienė / Mikita Studio nuotrauka
Indrė Bareikienė / Mikita Studio nuotrauka
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
A
A

Štai ir baisusis kem! Instagraminė jubiliejaus šventė jau suplanuota?

Tiesą pasakius, gimtadienį su daug garso ir šviesų švenčiau visą gegužės mėnesį, kai skirtinguose miestuose pristačiau savo tęstinį koncertinį turą „40 kaštonų“. Ir man labai patiko šitas pre-party!

Žurnalas Žmonės 2026/26
Žurnalas Žmonės 2026/26

Aš visada varau nestandartiškai. Kodėl turiu susikoncentruoti į vieną datą, jos labai laukti ir tądien tikėtis stebuklo? Susikuri lūkestį, viziją, bet juk dažnai nutinka gyvenimas – ir vietoje saulės ima pliaupti lietus. O tada... ateina nusivylimas! Todėl aš vis mažiau stengiuosi susitelkti į konkrečią dieną ir vos užsimaniusi šokti su dainomis. Mes vis kažko laukiame, nors iš tiesų turime tik šiandieną, tik šią akimirką... Nejaučiu spaudimo, jog keturiasdešimtmetį privalau įspūdingai atšvęsti, artėjant jubiliejui pajutau, kad nenoriu triukšmingo baliaus – tiesiog pabūti brangiausių apsuptyje.