Indrę Burlinskaitę ir Gretą Lebedevą fotosesijai pasirinkusi „I.K.Jablo Design“ kūrėja: „Jos gražios, puikių formų“

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Nerijaus Šabanausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-05-03 19:39
AA

Grupės „Kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva įsiamžino naujoje fotosesijoje – tapo prekės ženklo „I.K.Jablo Design“, kurį kuria kaunietė Irma Kozlova, veidais.

Naujoje fotosesijoje I.Burlinskaitė ir G.Lebedeva pozavo vilkėdamos naujausios I.Kozlovos kurtos kolekcijos drabužius: pristatė margaspalves, vasariškas sukneles. Vienos jų dekoruotos vabzdžiais, kitos – spalvingomis gėlėmis.

Kaip Žmonės.lt pasakojo pati kūrėja I.Kozlova, I.Burlinskaitę ir G.Lebedevą pristatyti kolekciją ji pasirinko neatsitiktinai.

„Indrė ir Greta – labai gražios merginos, kurios šiai fotosesijai labai tiko. Jos išvaizdžios, puikių formų. Taip jau būna: žiūri į žmogų ir žinai, kad jis pats tinkamiausias“, – kalbėjo kūrėja.

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Nerijaus Šabanausko nuotr.

Naujoji kolekcija – pirmieji I.Kozlovos bandymai kurti. Siūti ji visų pirma išmoko iš mamos, vėliau tobulinosi. O keli anksčiau pristatyti darbai sulaukė nemažai teigiamų įvertinimų.

„Anksčiau pristačiau drabužių, dekoruotų kaukolėmis, variantus. Jie sulaukė pasisekimo, suknelės buvo paklausios. Dėl to dabar bandau kurti toliau – noriu nuveikti daugiau. Vaikystėje matydavau, kaip siuva mama. Man patikdavo žiūrėti, vėliau pabandžiau ir pati. Pradžioje pabandžiau pasisiūti kažką sau, vėliau mokiausi specialiuose kursuose. Nesu dizainerė – dabar bandau, mokausi“, – kalbėjo ji.

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva / Nerijaus Šabanausko nuotr.

Naujoji I.Kozlovos kolekcija neturi pavadinimo, tačiau drabužiai skirti vilkėti vasarą.

„Norėjau sukurti laisvalaikio drabužių kolekciją. Dabar populiaru drabužius dekoruoti aplikacijomis – ir vieni, ir kiti taip daro... Ir aš pagalvojau, kad norėčiau juos dekoruoti vabzdžiais – tos „musytės“ vasarai puikiai tinka. Kitus drabužius dekoravau gėlėmis – taip pat puikiai tinka šiltam sezonui. Norėjau, kad naujoji kolekcija tiesiog kvepėtų vasara“, – sakė kūrėja.

Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva tapo „I.K.Jablo Design“ modeliais (21 nuotr.)
+15